2726
عنوان

میشه به چنین ادمی فرصت داد

113 بازدید | 10 پست

شوهرم الان دوساله منو بلا تکلیف گذاشته رفته اعتیاد داشته و این دو سال هم یا زندان بوده یا کمپ چهار سالم باهاش زندگی کردم الان بعد دوسال ترک کرده وزنگ زده میگه به من فرصت بده منم بهش گفتم تو این دوساله خودت و خانوادت  یادی ازمن نکردید حالا چرا زنگ زدی بعد میگه من حال روحیم خوب نبوده بعدش اعتیادش هم گذاشته تقصیر من میگه تو به من زیاد نمیگفتی دوست دارم ومن به خاطر این رفتم معتاد شدم در حالی که من سال اول زندگیمون همش بهش محبت کردمو منو رد میکردو عذابم میداد و همش  بهونه میگرفت و درست سر کار نمیرفت تا این که به مرور زمان ازش سرد شدم و دیگه سر اعتیادش و رفتاراش  هم دیگه نتونستم تحمل کنم و امدم خونه بابام شما جای من بودید چه تصمیمی میگرفتید 

با یه زنگ پا نشو برو

صبر کن ببین چقدر پیگیری میکنه و چه تغییراتی کرده

البته اگه دوسش داری

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با یه زنگ پا نشو برو صبر کن ببین چقدر پیگیری میکنه و چه تغییراتی کرده البته اگه دوسش داری

الان دوساله دنبال کارای طلاقم هستم الان شاید ۳ یا ۴ ماه دیگه غیابی طلاق بدن 

2728
کات  قبولش نکن دوباره یه خراب کاری میکنه میگه تقصیر شما بوده عمر خودت رو بیهوده پای این آدم ...

اره خودمم میترسم دو روزردیگه بگه ناراحت شدم رفتم دوباره مصرف کردم 

اره خودمم میترسم دو روزردیگه بگه ناراحت شدم رفتم دوباره مصرف کردم 

چیزی که تموم شده تمومه 

این همه آدم ها مشکل دارن همه میرن سراغ اعتیاد؟

این مرد بسیار ضعیفی هست که میخواد اشتباه خودش رو گردن یکی دیگه بندازه

شما یک مرد خوب یک تکیه گاه میخوای نه این 

جوابش رو نده خودش و خانوادش به سلامت 

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست
چیزی که تموم شده تمومه  این همه آدم ها مشکل دارن همه میرن سراغ اعتیاد؟ این مرد بسیار ضعیفی هس ...

به خدا همیشه احترام خوانوادشو داشتم الان محکم طرف پسرشونو گرفتنو راحت در مورد من قضاوت میکنن منم بهش گفتم شاید تو ببخشمو طلاقم بگیرم ولی خانوادتو اصلا نمیبخشم 

به خدا همیشه احترام خوانوادشو داشتم الان محکم طرف پسرشونو گرفتنو راحت در مورد من قضاوت میکنن منم بهش ...

معلومه که همین بوده 

گفتی ۴ سال فکر کردم چه طاقتی داشتی

غلط کردن حرف زدن 

مطمئن باش در آینده بسیار خوشبخت و اونا بسیار بدبخت میشن

همچین به غلط کردن بی افتن که چرا شما از دست دادن صبر کن زمان بهشون نشون میده

قدر خودت رو بدون خانم مهربون قشنگ 

امیدوارم زیر سایه پروردگار بهترینها قسمتت بشه که حتما میشه 

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست