2726
سرطان سینه شوخی بردار نیست که کسی بخواد بره دنبال طب سنتی 

غدد لنفاوی زیر بقلم دوبار رشد کرده و الان همش تو سینم درد دارم دکتر بهم آنتی بیوتیک داد گفت اگر کوچک نشد میفرسته ماموگرافی و یعنی همون بیماری.دلم میخواد یجور جلوش بگیرم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یکی از آشناهامون داشت بدخیم ولی با شیمی درمانی و پرتو درمانی سرپا بود گفت خسته شدم و رفت دنبال طب سنتی دوراز جون شما مرددد

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2728
غدد لنفاوی زیر بقلم دوبار رشد کرده و الان همش تو سینم درد دارم دکتر بهم آنتی بیوتیک داد گفت اگر کوچک ...

خب همین کارا که دکتر گفتو بکن انشاالله که چیزی نیست 

طب سنتی نهایت بتونه یبوستو اسهالو خوب کنه نه بیماریهای بزرگ رو 

غدد لنفاوی زیر بقلم دوبار رشد کرده و الان همش تو سینم درد دارم دکتر بهم آنتی بیوتیک داد گفت اگر کوچک ...

زودتر برو سراغ ماموگرافی و سونوگرافی معطل انتی بیوتیک نشو تشخیص این بیماری ها با جراحه یعنی تا ببینن متوجه میشن و پیگیری....اصلا سراغ طب سنتی نری ها این بیماری یک روزشم اهمیت داره تو این زمینه ها کاری نمیکنن طرفو به کشتن میدن

خواهرم این بیماری رو گرفت با ۶ جلسه شیمی درمانی و پرتو درمانی خوب شد خدارو شکر

انشالله برای شما هیچی نباشه

به چه می اندیشی؟ نگرانی بیجاست عشق اینجا و خدا هم اینجاست لحظه ها را دریاب...
زودتر برو سراغ ماموگرافی و سونوگرافی معطل انتی بیوتیک نشو تشخیص این بیماری ها با جراحه یعنی تا ببینن ...

سونو کردن چیزی ندیدن.خودمم میگم باید برم مامو.سینم خیلی درد میکنه.خواهر شما چه علایمی داشتن

سونو کردن چیزی ندیدن.خودمم میگم باید برم مامو.سینم خیلی درد میکنه.خواهر شما چه علایمی داشتن

تو بارداری فهمید زیر بغلش یه کم سفت و بزرگ شده اول فکر کردن به خاطر بارداری هست بعد تو سونو معلوم شد چون باردار بود اصلا نمیتونست ماموگرافی انجام بده خلاصه با همون جواب سونو روز زایمان سینشو عمل کردن و نمونه بردای انجام دادن😭خدا به سر هیچ مسلمونی نیاره

برای شما همین که سونو چیزی نبوده خدارو شکر ولی هم مامو گرافی حتما انجام بده هم سونو یه جای بهتر دوباره انجام بده انشالله چیزی نیست خیالت راحت بشه

به چه می اندیشی؟ نگرانی بیجاست عشق اینجا و خدا هم اینجاست لحظه ها را دریاب...
2706