1874
1955
عنوان

خانمای مذهبی توروخدا بیاین

244 بازدید | 31 پست

سلام ممنون که اومدین ان شاالله هرچی از خدا میخواید بهتون بده

دوستان من تو زندگیم خیلی سختی کشیدم همچنین همسرم.

حالا فردا اگه خدا بخواد قراره بره جایی برای استخدام و این اخرین مرحلش هست

سنمونم در حدی هست که تقریبا میشه گفت شانس اخره 

چه دعایی بخونم که قبول بشه و فردا بگن که قبول شدی؟

خواهش میکنم دعا کنین

خیلی مضطربیم

خدایا خودت درست کن، تو درست کنی قشنگ تره

چهله زیارت عاشورای آقای حق شناس رو شروع کن

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

دعای سریع الاجابه شیخ عباس قمی

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
1967
چهله زیارت عاشورای آقای حق شناس رو شروع کن

میشه بیشتر توضیح بدی چه جوری وبعدش نتیجه گرفتی

خدایا دوست دارم.قسمت میدم حافظ عزیزانم باش.خودت میدونی که چقدر وبه حالشون. میسوزم.خدایا انقدر بهم سعادت بده تا بتونم کمک حالشون باشم.الهی آمین
1976
عزیزم دعای صحیفه  سجادیه ،امامن خودم به نادعلی خیلی اعتقاددارم نذرکن بخون بااعتقادکامل حاجت روا ...

میشه بفرستین؟

خدایا خودت درست کن، تو درست کنی قشنگ تره
قبل اذان صبح نماز شب بخونبن بعد نماز از ته دل دعا کنین

شما تا حالا کردی اینکارو

مشکلتون حل شده?

• دَردِ مِن حِصار بِرکه نیستْ دَردِ مَن زیستَن با ماهیانیستْ ک فِݣر دَریا بِ ذهنشانْ خُطور نَکردة