1600
1480

😁خیلی تنهام خب دلم میخواد یه دوست پیدا کنم اینجا 

..هیچ کس و ندارم

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤تیکر تولد ۲سالگی گل پسرمه👶❤

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546
عزيزم اينجا مجازيه اگه جدي ميگي لطفا تجديد نظر كن

خب چه اشکال داره؟همین فردا که نه باهم اشنا میشیم بعدش

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤تیکر تولد ۲سالگی گل پسرمه👶❤
8

ماشین بفرستم ؟؟

🤣🤣

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
1537

من جای دیگم ولی میتونم فردا بیام البته اگر چنجه باشه😌😌😌

این روزا انقدر حالم بده کـ اگه خدام بگه : بات قهرم میگم هرطور راحتی✋کاش میشد بارها و بارها در گوش این جماعت فریاد زد و گفت ...عشقتون ارزونی خودتون اعتمادمو پس بدید...انقد از همه زده شدم کـ ترجیح میدم روزا خواب باشم و شبا بیدار کـ کسیو نبینم ...💔اونایی کـ قبلا باهام دوست بودن الان میان خاموش میخونن و لایک نمیکنن و نظر نمیزارن خواستم بگم مهم نیست... خداروشکر شماها خرجمو نمیدین وگرنه یه لیوان ابم تو واقعیت دستم نمیدادین تصمیم گرفتم مثل خودتون باشم از ته دلم دوستون داشتم واستون ارزش قائل بودم اما اشتباه میکردم هرطور راحتید😕اکثر دلنوشته هایی ک میزارم مخاطب خاصی نداره کسی بـ خودش نگیره ...یه چیز دیگه" سرتون تو کار خودتون باشه با هرکی دلم بخواد میگم میخندم مرد و زنم نداره :)ب هیچکس ربطی نداره بـ ظاهر قدیسه های محترم، هرکی دوسم داشته باشه دوسش دارم دیگه مثل قبل واسه ثابت کردن خودم ، و قضاوت نشدنم غصه نمیخورم هرطور راحتید فکر کنید مسئوله افکارتون نیستم ،میخوام بشه روتین زندگیم ( با هرکسی مثل خودش ) اسممو تو همه ی عنوان هام میزنم خوشت نمیاد نیا نخون لایک نکن پست نذار کسی مجبورت نکرده☺اصلا هم عصبی نیستم اتفاقا از زیادی مهربونی بـ اینجا رسیدم... 

من قمم امکان اومدن ندارم پول ناهارو کارت به کارت کن

قول میدم دوست خوبی باشم

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱
1547