2703
2553
عنوان

کسی هست فنچ داشته باشه؟؟

145 بازدید | 14 پست

سلام فنچم مریض شده بردم پرنده فروشی گفت مدفوع خورده ولی یه سره بالای چشمشو میخارونه طوری که زخم شده نکنه انفولانزا گرفته باشه!!! 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ما داريم ولي اطلاعي دراين زمينه ندارم عزيزم

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2456
فنچ اخه انفولانزاى آدمارو ميگيره؟😒

آنفولانزای پرندگان.. میترسم من بگیرم ازش

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  
اگه بارداری از خونت ببر بیرون تا خوب بشه

باردارم.. ولی بیرون سرده میمیرن خب

2714
من خیلی سال دارم تا حالا همچین چیزی که میگی ندیدم

اول پف کرده بود و بی‌حال بود بعد گپرنده فروش بهش نیم قطره روغن زیتون داد اینجوری شد

ادميزاد انفولاانزاى پرندگان رو ميگيره ؟ 😒

بله دیگه پس این انفولانزا که اومده چیه آنفولانزای حاد پرندگانه که کلی آدم کشته

😂😂😂

جک گفتم!! 😠

اگه ماده باشه ممکنه واسه تخم کردن اینطوری شده باشه (پف کرده )

یا اینم که یبوست داره که خودشو باد کرده

اگه نه خیلی کسل و کاری نمیکنه و یه گوشه از صبح هست پف کرده احتمالا داره میمیره 

2706