1600
1480
عنوان

به پسر داییم علاقه دارم

283 بازدید | 21 پست

سلام،من به پسر داییم علاقه دارم،میخام به خالم بگم که غیر مستقیم باهاش حرف بزنه،چون واقعا نمیتونم تمرکز کنم،بنظرتون کارم خوبه یا بد؟

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

بگو

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀     میخوای لاغرشی؟ کلیک کن                                                        

اشتباهه کارت اصلاااا اینکارو نکن

یهو دیدی جواب منفی بود

اگه یکی لوبده انگشت‌نمامیشی توخونواده اصلااااا

باز بنظرم باپسره حرف بزنی خیلی بهتره تاواسطه قراربدی

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
8

اگه به خاله ات خیلی اعتماد داری اشکال نداره بگو

ولی نگه تو گفتی فقط نظر اونو راجع به تو بپرسه و بگه فک کنم فلانی هم ازت خوشش میاد 

red_carpet_mezon@ خانمها به کانالم سر بزنین لباسهای شیک و خاص دارم که کمتر دیدین. مطمئن باشین پشیمون نمیشین😉

اره حتما بگو تا فکرت راحت بشه. به خالت بگو زیر زبون پسرش رو بکشه ولی نگه تو گفتی تا بفهمی اونم دوستت داره یا نه 

سه سال نازایی داشتم ولی حالا یه دختر و یه پسر دارم که معجزه خدا هستن برام و شدن همه زندگیم.اخ چه حالی میده وقتی میگن مامان. خدای مهربونم هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار. مادر شدن خیلی شیرینه خیلی. خدا جونم ممنونم
1601
1578