2726

برای پیدا شدن زوج مناسب این آیه را روزی 110مرتبه تا یک هفته بخوانید:
‹‹یا جامِعَ الناس لِیَومٍ لارَیبَ فیه اِنَ اللهَ لایُخلِفُ المیعاد اِجمَع بَینی وبَینَ زوجِ المومِن

ذهنتو قشنگ کن دنیات قشنگ میشه😻🦄

🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

ختم #بخت_گشایی

عزیزان به این صورته که

اسم ۴۱ نفر از خانومای مجرد رو توی یه کاغذ مینویسی.

باید تو روز ۴۱ سوره حمد بخونید و لیست رو داشته باشید و وقت خوندن حمد به نیت هر فرد از لیست از ته دل براش دعا کنید✋

آخرین حمد از این ۴۱ی رو به نیت خودتون بخونید یعنی روز ۴۱ ختم رو به نیت خودتون خونید😍

هر روز بعد از 41 بار خواندن سوره حمد این دعا رو 13 بار بخونید :

یا مفتح فتح، یا مفرج فرج، یا مسبب سبب، یا میسر یسر، یا مسهل سهل، یا متمم تمم، و حسبنا الله و نعم الوکیل.

تا ۴۱ روز ادامه بده که روز اخر به اسم خود شخص هست ...

ان شالله خبر بخت گشایی تون💍

🔷🔶🔷🔶🔷🔶🔷🔶🔷🔶🔷🔶

کپی و فوروارد مطالب با لینک مجاز است در غیر این صورت مدیون میشید عزیزان☺✋

مطالب به اشتراک بزارید و توی ثواب انتشار شریک بشید اجرتون با الله

https://t.me/joinchat/AAAAAEqRfEd1HOFzpIFD5Q

من شنیدم یاید هدیه بدین به حضرت زینب این حمدا رو

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توسل به حضرت امام جواد علیه السلام به شیوه زیر :

1- دو رکعت نماز به همین نیت در رکعت اول سوره های حمد و قدر و در رکعت دوم سوره های حمد و اخلاص خوانده می شود

2- بعد از نماز تسبیحات حضرت فاطمه زهرا س گفته شود

3- 1046 مرتبه ذکر « لا حول و لا قوة الا بالله »

4- صلوات بفرستید

5- استغفار کنید

6- باز هم صلوات بفرستید

7- سپس صیغه نذری را به این ترتیب بخوانید که : خدایا ! اگر (درخواستتان رو بگویید؛ مثلا ازدواج یا بدهی) من ادا بشود، یک من ( سه کیلوگرم ) نان و یک کیلوگرم پنیر بدهم به جایی که روضه حضرت جواد علیه السلام می خوانند

8- در آخر باز هم صلوات بر محمد و آل محمد بفرستید

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2728
ختم صلوات گلم،تعداد مشخصی نداشت چند روز مرتب صلوات فرستادم،سرچ کن درباره این دو شهید متوجه میشی

منم چند باری بهشون متوسل شدم و براشون صلوات فرستادم ولی جواب نگرفتم

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔

جالبه دقیقا دو تا تاپیک پایین شما عنواناش هست 《شوهرم از وجود من خجالت میکشه》《حالم از شوهر بهم میخوره خیلی نامرده》  ازدواج همچین آش دهن سوزی نیستا. اگه خودت نتونی حال خودتو خوب کنی هیچ مردی هم نمیتونه