2410
2553
عنوان

شوهرم از وجود من خجالت میکشه

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 33 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

شوهر منم اوایل اینطور بود. معمولا اینطور مواقع خانواده شوهر از زن و دخترهای فامیل تعریف و عروس رو با اونامقایسه میکنن. شوهر هم چون اول راهه هوایی میشه.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
زن قبلیش مؤمن بود من از خانواد ازاد و امروزیم 

خوب. باشی اخه چه ربطی داره ؟؟؟ کاش همه خود واقعیشون بودن و در ظمن اگه از اول همینجوری بودین و انتخابتون کرده خیلی اشتباه میکنه

الهی به امید تو
پس چیه  از مدل من بدش میاد دیگه

کور بود موقع ازدواجتون؟

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2714
شوهر منم اوایل اینطور بود. معمولا اینطور مواقع خانواده شوهر از زن و دخترهای فامیل تعریف و عروس رو با ...

چیکار باید کرد

وزن فعلی ۷۷ وزن هدف ۶۷ ده کیلو اضافه وزن 😝من میتونم🤞🏻🌈
دوباره اونطوری میخواست چرا اینطوری انتخاب کرده 🤔🙄

نمدونم والا دختره رفته بود شوهر خوب کرده بود اینم زن خوب میخواست روشو کم کنه

ببین من با همسرم دوست بودیم دقیقا مشکل شمارو داشتیم ینی شوهرم ازخانواده مذهبی من اصلا خانوادم ازاااااد ازاد

بعد زدواجمون شوهرم میکفت توفامیل من فقط حجاب داشته باش همه جا و اینا هرجای دگ هرطور خودت خواستی

از همون اول مخالفت کردم برعکس انقد همه توخانواده همسرم دوستم دارن چون لنظرم اصلا ربطی نداره مثلا من خانواده همسرم چادرین ولی نماز نمیخونن ویا خیلی غیبت میکنن خیلی اخلاقای خاصی دارن ولی من اصلاااااا اینطور نیستم مادرشوعرم همش میگه توقعاتت پایینه چشم و دل سیری مهربونی وسرت به زندگی خودته و خوش خنده و خوش‌برخوردی دگ ببین تعریفای مادرشوهره ها😂تو جمع خانواده اش و فامیلاشون با اینکع تازه عروسم مثلا دوساله ولی انقد دوسم دارن بزووووور‌هرجا هست دعوت میکنن میگن باید بیای درصورتی ک با بقیه عروسای جدید اینطور نیستن شوهرمم اولا مثلا جایی میرفتیم چیزی بهم نمیکفتا جلوی‌ذیکرانم مث شوهر شما برخورد نمیکرد ولی خیلی خودش اذیت میشد میدونستم مثلا از ظاهرش  میفهمیدم ولی الان کردیده بقیه چقد دوسم دارن اصلاااااااا دگ حساس نیست رو این موضوع

خوب. باشی اخه چه ربطی داره ؟؟؟ کاش همه خود واقعیشون بودن و در ظمن اگه از اول همینجوری بودین و انتخاب ...

نمدونم دارم دیوانه میشم

2706