2726
عنوان

پیشگویی در بعضی مواقع حقیقته به نظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 54 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نخیر فقط خدا پیشگویی میتونه بکنه..حتی اماما هم قدرت پیشگویی نداشتن

دوست من حتی قبل از اینکه برام خواستگار بیاد همه چیز رو در موردش میدونست با جرئیات.من رابطم رو باهاش قطع کردم

2728
ی بنده خدایی میگف جنا چون می تونن تو اسمونا برن یا تو زمان سفر کن میتونن اینده رو پیشگویی کنن

قبل از پیامبر میتونستن

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
واقعا اماما قدرت پیشگویی نداشتن؟؟ پس چطوری امام صادق تو یه حدیث میگن همه ما در قیامت به شفاعت حضرت ...

میدونی اماما اسمای مخفی خدا رو میدونستن برای همین احتمالش زیاده ک از اینده بدونن

از لحاظ روحی،نیاز دارم مثه شب قبل اردوهای مدرسه ذوق داشته باشم :)
برامنم برو بگیره 😭😭

خودم خیلی دلم می‌خواد برم واسه خودم بگیرم اما شوهرم نمیزاره اون بارم شوهرم نمیدونست فالگیر همسایه جاری م بود دزدکی باهم رفتیم الان جاریم خونشون رو عوض کردن وگرنه الان خودم تو یه شرایط بد کاری افتادیم که خیلی دلم می‌خواد برم پیشش چون تموم حرفاش راسته 

خدايا شكرت که خوشبختم ❤️😍😍
دوست من حتی قبل از اینکه برام خواستگار بیاد همه چیز رو در موردش میدونست با جرئیات.من رابطم رو باهاش ...

عزیزم یعنی اینم که به من گفته حقیقت دارن؟

شما دوستتون از کجا میدونسته با جنا ارتباط داره؟

کاش دلها در چهره ها بود.....
یعنی از رو فال قهوه آینده رو درست گفت؟؟!🤔

اره والا بهم گفت به نزدیکی خونه میخوریم واقعا تو عرض به دو ماه خونه خریدیم گفت شوهرت با یه دختر مجرد دعواش میشه واقعا شوهرم با خواهرش دعواش شد شدید 

گفت تو مجلس بچت دعوا میشه واقعا هم شد شوهرم با مادرش دعوا کردن شدید خیلی حرفای دیگه 

خدايا شكرت که خوشبختم ❤️😍😍
2706