2726
عنوان

فقط یکم وقت میخاد برای خوندن

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 33 پست
همون اول طلاق زیادی صبوری کردین

به ارواح خاک بابام قسم همش مامانم میگفت گناه داره خودم سه تا دختر دارم اونم فکر میکنم یکیه اما دیگه از حد گذرونده از خونه زده بیرون سره خود اومده تهران نصف شب 

مادرم میگه نگران شدم گفتم نکنه اتفاقی افتاده رنگ به صورتش نبود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجور ادمو عوضم نمیشن بچه رو باباش نگه داره دیگه والا بعض اینه پیش همچین مادری باشه وتربیت بشه

باباش سرکاره 

مامانمم ۶۵ سالشه 

بچشم خیلی بی ادبه و شلوغ کار مامانم میگه نمیتونم نگهش دارم بعضی وقتا با مامانم میره مسجد همه صداشون درمیاد مامانم میگه داخل همه مغازها میره یه چیزی میگیره دستش میدوعه بیرون 

2728
طلاقش بديد مگه برادرتون چقدر عمر داره كه  اينجور هدر بره مادرتون هست ديگه بچش رو نكه ميداره

دیگه خسته شدم من جای مامانم 

تو دوران عقدشون جلوی پدرم و مادرم و جلوی پدر و مادرش یه پسره اومد و گفت من اینو بردمش خونه چرا بدون تحقیق رفتید خواستگاریش😔😔😔دیگه گفتیم ناموسمونه و به سر کشیدیم

از تعریفات مشخصه فرهنگتون چجوریه ماهم مثل شماییم. زن داداشت وصله تنتون نیست ونخواهد شد اگه ول کرد دو ...

خواهر بزرگم بچه اوله وما میگیم اولاد ارشده 

زنگ زده به داییش و گفته حالا که زنداداشمون رفته دیگه حق نداره برگرده بیاد بچرو بده و بره همونجایی که یه هفته رفته 

دیگه خسته شدم من جای مامانم  تو دوران عقدشون جلوی پدرم و مادرم و جلوی پدر و مادرش یه پسره اومد ...

گردن خودش این همین حالاهم که بیخبر میره معلوم نیست میره وچه غلطی میکنه تا خانوادتونا بدبخت نکرده  ردش کنید بره دست دست کردنم فایده نداره دودش تو چشم خودتون میره

خو عزيزم اينهمه عذاب برا چى وقتى وصله تنتون نيس داداشتون بدبخت شده ديگه با كاراش نجاتش بديد آدماى فاسد رو بايد انداخت بيرون از زندگى  فوقش دوباره برادرتون ازدواج ميكنه  فقط سرى يهد حواستون جمع باشه 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
گردن خودش این همین حالاهم که بیخبر میره معلوم نیست میره وچه غلطی میکنه تا خانوادتونا بدبخت نکرده &nb ...

بخدا من سه ساله ازدواج کردم خداییش بدون اجازه شوهرم تا سوپرمارکتم نمیرم همش خونم اما زنداداشم هر روز کوچه خیابون .خدابالاسر شاهده که یه کلمه دروغم تو حرفام نیست 

دیگه از کاراش بریدیم هممون 

خو عزيزم اينهمه عذاب برا چى وقتى وصله تنتون نيس داداشتون بدبخت شده ديگه با كاراش نجاتش بديد آدماى فا ...

داداشم فقط و فقط واسه دخترش اخه خانوادش خیلی بدبختن حتی نونه شبم نداشتن بخورن داداشم صاحب خونه کردشون و مامانم اینا بی خونه 

داداشمو واسه همین انداختن زندان که چکه ۵۰ میلیونی کشیده بود و بابام سکته مغزی کرد بعده چند هفته اخرشم بعده چهلم پدرم مجبور شدیم خونرو فروختیم زیر قیمت تا گندای داداشمو صاف کنیم هنوزم بیست میلیون بدهکاره و طلب کاراش ولکن نیستن 

داداشت اگه خاطر دختشا میخواد باید جدابشه وگرنه دختره هم میشه کپ مامانش ویه طایفه رو میسوزونه.به هر حال تربیت بچه بیشتر بامادره اون اموزش میده زن داداشتم که ماشاله معلم خوب وابرومندیه

حالا این عتیقه رو از کجا پیدا کردید.اینجور ادمای فاسد هر غلطی با هر کسی میکنن این دورا هم این مریضی ...

من خواهر کوچیکم انقدر دوست داشتم بزنم تو گوشش اما باز خواهرم و مادرم گفتن تو چیزی نگو حامله ای چون دستش به دعا و جادو میره 

به صاحب خونه گفته کاری کن مادرشوهرم بره درحالی که خدافقط بالاسرشاهده که پول پیش برای مادرمه وام گرفته و از حقوقش قسط میده 😭😭😭

خدا پدر و مادری و اینجوری امتحان نکنه که فکر کنه سربارن 

از غروب صدای مامانم دیوونم کرده همش بغض میکرد میگفت بمیرم اما کسی فکر نکنه سربار شدم 😭😭😭

2706