2737
2734
عنوان

فقط یکم وقت میخاد برای خوندن

334 بازدید | 33 پست

برادرم ۶ ساله ازدواج کرده و کوچیکترین پسره خانوادست .عروسمون وضع مالیشون زیاد خوب نبود و جهیزیه زیادی نیاورد اما مادرم بخدا حتی از گل نازکتر بهش نگفت .تا اینکه اوایل عروسیشون سره رفت وآمدش با داداشم دائم دعوا داشتن و قهر میکرد میرفت خونه پدرش بعدش فهمیدیم دستش کجه😔اما بازم مادرم گفت خودتون مراقب مالتون باشید گناه داره طلاق بدیم بره.دیگه انقدر قهر میکرد میرفت سره مسائل کوچیک که برادرم خسته شد و کلا اسباب اساس خونشو فروخت بجز جهیزیه زنش.بعده یه مدت اومدن پیش ما زندگی کردن اما پدرم براشون وام گرفت و گفت مستقل باشن رفتن و باز همین آش و همین کاسه.شاید ۴_۵بار خونه زندگیشو همش داغون کرد و وقتی از داداشم میپرسیدیم پولشو چکار میکنه حرفی نمیزد تا اینکه دسته آخر فهمیدیم همشو هی پول کرده داده دسته زنه و زنه هم که قهر بوده خرج خونه پدرشو میداده.پارسال پدرم سره بدهی میلیونی داداشم سکته مغزی کرد و فوت شد😭😭 ومادرم مجبور شد خونرو بفروشه و ما دخترا آوردیمش پیش خودمون و داداشمم دیگه خونه نداشت پولم نداشت و پدر زنشم از خونه انداخته بودشون بیرون😭باز مادرم دلش سوخت و چون بازنشسته به عمومم التماس کرد که ضامن بشن و وام بگیرن تا برای داداشم یه خونه بگیرن و بعده سه ماه داداشم گفت میخاد مادرمو نگهداره و بردش اما زنش همش با مادرم بدرفتاری کرده چون مادرم اصلا از تلوزیونای ال ای دی سر در نمیاره و سنش ۶۵ ساله نمیتونه روشن کنه و زنداداشمم وقتی داداشم میرفته ول میکرده مامان و تنها و میرفته بیرون .الان داداشم اومده تهران برای کار و عموم رفته به مادرم سر بزنه دیده خودش تنهاست گفته عروست کجاست گفته محمد رفته زنشم رفته و فهمیدیم فردای اومدن برادرم اونم راه افتاده بدون اطلاع از داداشم اومده تهران دیروقت خونه داییش و گفته که شوهرش رسونده .حالا شما میگید چکار کنیم با این زن.!به ارواح خاک بابام خیلی باهاش راه اومدیم دیگه خسته شدیم 

چقد بيشعوره زنه اه اهه

برين مادرتونو ببرين كنار خودتون و ديگه نذارين كنار همچين زني زندگي كنه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط طلاقش بده خلاااص

من و عشقم عاشق همیم😍😍😍تازه متولد شدم بعد تمام اتفاقات زندگیمون توام کمکم کردی ای یارم با تموم دردایی که باهم کشیدیم😞😢 همه رو از یادم میبرم بخاطر خودمون 😍🤗
2728

الهي بگردم طفلکي مامانت😣 بيارش پيش خودت اذيت ميشه گناه داره❤😥

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2738
چرا طلاقش نمیده بره 

یه دختره ۴ ساله دارن 

اما انقدر بچرو بد تربیت کرده حرفای خیلی زشت میزنه و دنبال هر مردی راه میفته جیغ میکشه بره بیرون 

داداشم میگه دلم واسه دخترم میسوزه کی میخاد نگهش داره 

چقد بيشعوره زنه اه اهه برين مادرتونو ببرين كنار خودتون و ديگه نذارين كنار همچين زني زندگي كنه

میگه پیش داماد خجالت میکشم 

بخدا یه هفته خونه ما بود بیشتر شبا گرسنه میخابید خجالت میکشید دستشو تو سفره ببره ۳-۴ لقمه غذا درست بخوره 

میزاشتم تو ظرفش غذا سرخ میشد از خجالت

میگه پیش داماد خجالت میکشم  بخدا یه هفته خونه ما بود بیشتر شبا گرسنه میخابید خجالت میکشید دستش ...

الهي بگردم طفلك🌹

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
الهي بگردم طفلکي مامانت😣 بيارش پيش خودت اذيت ميشه گناه داره❤😥

بخدا خودم خجالت میکشیدم مادرم خونمو جارو میزد یا طی میکشید با اینکه باردارم نمیتونم اما بغض میکردم میرفتم تو اتاق که نبینم 

طلاقش بديد مگه برادرتون چقدر عمر داره كه  اينجور هدر بره مادرتون هست ديگه بچش رو نكه ميداره

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
2706