1600
1480
عنوان

فقط یکم وقت میخاد برای خوندن

249 بازدید | 33 پست

برادرم ۶ ساله ازدواج کرده و کوچیکترین پسره خانوادست .عروسمون وضع مالیشون زیاد خوب نبود و جهیزیه زیادی نیاورد اما مادرم بخدا حتی از گل نازکتر بهش نگفت .تا اینکه اوایل عروسیشون سره رفت وآمدش با داداشم دائم دعوا داشتن و قهر میکرد میرفت خونه پدرش بعدش فهمیدیم دستش کجه😔اما بازم مادرم گفت خودتون مراقب مالتون باشید گناه داره طلاق بدیم بره.دیگه انقدر قهر میکرد میرفت سره مسائل کوچیک که برادرم خسته شد و کلا اسباب اساس خونشو فروخت بجز جهیزیه زنش.بعده یه مدت اومدن پیش ما زندگی کردن اما پدرم براشون وام گرفت و گفت مستقل باشن رفتن و باز همین آش و همین کاسه.شاید ۴_۵بار خونه زندگیشو همش داغون کرد و وقتی از داداشم میپرسیدیم پولشو چکار میکنه حرفی نمیزد تا اینکه دسته آخر فهمیدیم همشو هی پول کرده داده دسته زنه و زنه هم که قهر بوده خرج خونه پدرشو میداده.پارسال پدرم سره بدهی میلیونی داداشم سکته مغزی کرد و فوت شد😭😭 ومادرم مجبور شد خونرو بفروشه و ما دخترا آوردیمش پیش خودمون و داداشمم دیگه خونه نداشت پولم نداشت و پدر زنشم از خونه انداخته بودشون بیرون😭باز مادرم دلش سوخت و چون بازنشسته به عمومم التماس کرد که ضامن بشن و وام بگیرن تا برای داداشم یه خونه بگیرن و بعده سه ماه داداشم گفت میخاد مادرمو نگهداره و بردش اما زنش همش با مادرم بدرفتاری کرده چون مادرم اصلا از تلوزیونای ال ای دی سر در نمیاره و سنش ۶۵ ساله نمیتونه روشن کنه و زنداداشمم وقتی داداشم میرفته ول میکرده مامان و تنها و میرفته بیرون .الان داداشم اومده تهران برای کار و عموم رفته به مادرم سر بزنه دیده خودش تنهاست گفته عروست کجاست گفته محمد رفته زنشم رفته و فهمیدیم فردای اومدن برادرم اونم راه افتاده بدون اطلاع از داداشم اومده تهران دیروقت خونه داییش و گفته که شوهرش رسونده .حالا شما میگید چکار کنیم با این زن.!به ارواح خاک بابام خیلی باهاش راه اومدیم دیگه خسته شدیم 

چقد بيشعوره زنه اه اهه

برين مادرتونو ببرين كنار خودتون و ديگه نذارين كنار همچين زني زندگي كنه

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

فقط طلاقش بده خلاااص

من و عشقم عاشق همیم😍😍😍تازه متولد شدم بعد تمام اتفاقات زندگیمون توام کمکم کردی ای یارم با تموم دردایی که باهم کشیدیم😞😢 همه رو از یادم میبرم بخاطر خودمون 😍🤗

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1546

الهي بگردم طفلکي مامانت😣 بيارش پيش خودت اذيت ميشه گناه داره❤😥

یبار مهمون داشتیم.سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه .گفت :بفرمایید کالاد ساهو 😐    ما😳     کالاد ساهو 😬     بابام😨    مهمون😁     آخرش هم یکی زد پس کله من رفت بیرون😂                                                                                                                                                            دوستای مهربونم 💜ممنون میشم اگه برای حاجتام، یدونه صلوات بفرستین 😍   1_خریدنِ یه خونه ی دوخواب که  مال خودمون باشه و مستقل بشیم❤️    2_شفای مریضایی ک تو فامیلم هست❤️و همچنین بقیه ی مریض ها     3_آمرزش روحِ پدرم وسلامتیِ خانواده ام❤️    4_ خدای مهربون،بوَقتِش،بهم یه بچه ی سالم وصالح بده❤️🙏 5_ارتقاء شغلی همسرم♥        و از همه مهم تر،ظهور امام زمان😍😍       اگه خواستين بفرستين،واسه همش يدونه کافيه عزيزاي من،ممنونم😍😍❤❤    مرسی از محبتتون خواهرای مهربونم😍
چرا طلاقش نمیده بره 

یه دختره ۴ ساله دارن 

اما انقدر بچرو بد تربیت کرده حرفای خیلی زشت میزنه و دنبال هر مردی راه میفته جیغ میکشه بره بیرون 

داداشم میگه دلم واسه دخترم میسوزه کی میخاد نگهش داره 

8
چقد بيشعوره زنه اه اهه برين مادرتونو ببرين كنار خودتون و ديگه نذارين كنار همچين زني زندگي كنه

میگه پیش داماد خجالت میکشم 

بخدا یه هفته خونه ما بود بیشتر شبا گرسنه میخابید خجالت میکشید دستشو تو سفره ببره ۳-۴ لقمه غذا درست بخوره 

میزاشتم تو ظرفش غذا سرخ میشد از خجالت

میگه پیش داماد خجالت میکشم  بخدا یه هفته خونه ما بود بیشتر شبا گرسنه میخابید خجالت میکشید دستش ...

الهي بگردم طفلك🌹

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
الهي بگردم طفلکي مامانت😣 بيارش پيش خودت اذيت ميشه گناه داره❤😥

بخدا خودم خجالت میکشیدم مادرم خونمو جارو میزد یا طی میکشید با اینکه باردارم نمیتونم اما بغض میکردم میرفتم تو اتاق که نبینم 

1563
همون اول طلاق زیادی صبوری کردین

به ارواح خاک بابام قسم همش مامانم میگفت گناه داره خودم سه تا دختر دارم اونم فکر میکنم یکیه اما دیگه از حد گذرونده از خونه زده بیرون سره خود اومده تهران نصف شب 

مادرم میگه نگران شدم گفتم نکنه اتفاقی افتاده رنگ به صورتش نبود

اینجور ادمو عوضم نمیشن بچه رو باباش نگه داره دیگه والا بعض اینه پیش همچین مادری باشه وتربیت بشه

باباش سرکاره 

مامانمم ۶۵ سالشه 

بچشم خیلی بی ادبه و شلوغ کار مامانم میگه نمیتونم نگهش دارم بعضی وقتا با مامانم میره مسجد همه صداشون درمیاد مامانم میگه داخل همه مغازها میره یه چیزی میگیره دستش میدوعه بیرون 

طلاقش بديد مگه برادرتون چقدر عمر داره كه  اينجور هدر بره مادرتون هست ديگه بچش رو نكه ميداره

دیگه خسته شدم من جای مامانم 

تو دوران عقدشون جلوی پدرم و مادرم و جلوی پدر و مادرش یه پسره اومد و گفت من اینو بردمش خونه چرا بدون تحقیق رفتید خواستگاریش😔😔😔دیگه گفتیم ناموسمونه و به سر کشیدیم

1578