2726

دستش درد نکنه خدا نسل این مادرشوهرارو زیاد کنه و از نوع دیگر که به زن حامله حسودی میکنن بکاهد😂😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دستش درد نکنه نوشجون ولی چ وضعشه برنج شفته خورشت جانیوفتاده سبز😂😂😂

اولین بارک استخاره کردم نیت کردم وبعدقرآنوبازکردم دیدم نوشته یِس گفتم بابادمتگرم خیلی واضح گفتی 😃بعدهاتومدرسه فهمیدم یاسین بوده😐
2728
من هوس قورمه کنم مادرشوهرم میره قیمه درست میکنه

😂😂😂

اگه مستقل بشی منتظر نمیشی یکی واست کادو بخره، خوشحالت کنه!🎁💐                          مستقل که باشی اگه مثل یه ملکه باهات رفتار نشد، میتونی خودت ملکه خودت باشی! 👸🏻👑
خدا حفظش کنه مامان منم همیشه همین کارارو میکنه. هوسم نکنن واسشون غذا بازم میفرسته.  بعد من وا ...

من طبقه بالای مادرشوهرمم.دیروز حرف شد سر حرف گفتم هوس کردم گفت فردا شب درست میکنه برام یعنی امشب 

خدا حفظش کنه مامان منم همیشه همین کارارو میکنه. هوسم نکنن واسشون غذا بازم میفرسته.  بعد من وا ...

کی کثافته؟

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
نه خوردیم الان بیکارشدم اضافش داشتم میذاشتم تو یخچال گفتم عکس بگیرم 

اها نوش جونت ...دستش در نکنه 

به نظر ها احترام بذاریم .هیچ لذتی بالاتر از این نیس که ببینی تو اعلانات کلی نظرتو ریپلای کرده باشن.  
من طبقه بالای مادرشوهرمم.دیروز حرف شد سر حرف گفتم هوس کردم گفت فردا شب درست میکنه برام یعنی امشب&nbs ...

ببخش یه سوال..شما همونی بودی که اونشب با شوهرت کمی بحثش شده بود شب جمعه؟

به نظر ها احترام بذاریم .هیچ لذتی بالاتر از این نیس که ببینی تو اعلانات کلی نظرتو ریپلای کرده باشن.  
من طبقه بالای مادرشوهرمم.دیروز حرف شد سر حرف گفتم هوس کردم گفت فردا شب درست میکنه برام یعنی امشب&nbs ...

بخدا مامان منم همینه

تازه همیشه هم سر ظهر میان نهار خونمون 

مامانم یا ما خم به ابرو نمیاریم

کلا بی اصل و نصبه

مام کاریش نداریم 

کاش حداقل لیاقت خونه ۸ میلیاردی که سهم منه و توش نشسته رو داشت زورم نمیگرفت

واسه خاطر داداشم چیزی بش نمیگیم

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
2706