2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چاره ش پفه البته بهتر جای عمومی نباشه😷

ورزش کنه شکمش شله احتمالا

غذای سرد نخوره وقتیم خورد گرمی بخوره روش

رو غذا اب یا دوغ نخوره 

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

حالا من به شوهرم میگم وقتی زیاد یه جا میشینم نفخ میکنم میگه اینا چیه از خودت درمیاری چه دلیلی داره

مرسی که گفتی فهمیدم تنها نیستم😄

تو مهمونیا خیلی اذیت میشم همش سعی میکنم به یه بهونه پاشم یکم تحرک کنم

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن

یه آزمایش بده امکان داره میکروب معده داشته باشین ، البته کم کاری تیروییدم باعث ورم معده میشه   ولی بهترین درمانی که برای من عالی بود ورزش بود هیچی مثل ورزش برای نفخ معده خوب نیس  

چاره ش پفه البته بهتر جای عمومی نباشه😷 ورزش کنه شکمش شله احتمالا غذای سرد نخوره وقتیم خورد گرمی ب ...

خودشو گفتا نه داییش🤣🤣حس میکنم شما هم مثل من فکر کردید داییش نفخ میکنه که نوشتی بخوره یجا نشینه  

خودشو گفتا نه داییش🤣🤣حس میکنم شما هم مثل من فکر کردید داییش نفخ میکنه که نوشتی بخوره یجا نشینه &nb ...

ن تو پرانتز زده گفته مامانم 

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2706