2737
2739

خوب نمی شی

عروسمون18سللشه معده ش خوب نیست دک گفته تا اخر عمر باید دارو بخوری و رعایت رژیم غذایی

به نظرتون خوب میشه

کسی بوده خوب شده باشه

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷

خانواده ی شوهر من کلن اینجورین ن اینا خوب نمیشن تا آخر دارو باید بخورن

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه پسر بچه بود در اخبار نشون میداد .حتی خارج برده بودنش .

اما با داروی سنتی خوب شده بود .

دمنوش نعنا و...درست کرده بود و خوب شد بود .

بزن در گوگل شاید بیاره 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2728

من خودم خیلی حساسم. هرچی بخورم زود اذیتم میکنه. عروستون چه مشکلی دارن؟

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
خانواده ی شوهر من کلن اینجورین ن اینا خوب نمیشن تا آخر دارو باید بخورن

جدی🤕🤕🤕🤕

حتما همشون لاغرن

یعنی راهی هم نیست بهتر شن

بتونن همه چی بخورن

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷

معده ش حساسه

میگه حالم بده میگم چاه میگه ظهر غذای سلف دانشگاه رو خوردم الان معده درد گرفتم

میگه غذای ناسازگار بخورم اسید میزنه بالا

2738
جدی🤕🤕🤕🤕 حتما همشون لاغرن یعنی راهی هم نیست بهتر شن بتونن همه چی بخورن

اره همشون لاغرن یکیش شوهر من بخدا پدرمو درآورده  کلی زحمت میکشم غذا میپزم میارم یه ذره ک میخوره دل درد میگیره آش و سوپ سالاد و سبزی نمیتونه بخوره کلن همشون همینجورین 

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

لاغری؟

حتما هیچوقت غذای چرب و... نمیخوری

اره همشون لاغرن یکیش شوهر من بخدا پدرمو درآورده  کلی زحمت میکشم غذا میپزم میارم یه ذره ک میخوره ...

وااااااااااااای بیچاره داداشم

یه پسر بچه بود در اخبار نشون میداد .حتی خارج برده بودنش . اما با داروی سنتی خوب شده بود . دمنوش نع ...

تروخداراست میگی

داداشم گناه داره 

عاشق چرب و چیلی هست 

وااااااااااااای بیچاره داداشم

تازه این نیس ک زخم معده و عفونت معده دارن در آینده هی بدترم میشه یعنیا آدم خسته میشه غذا کوفتم میشه همش باید دو نوع بپزم چون برنجم زیاد نمیتونه بخوره فقط نونی

لاغری؟ حتما هیچوقت غذای چرب و... نمیخوری

قبلنا لاغر بودم ولی الان خوبم. غذای چرب نمیخورم یعنی کلا همیشه غذای کم چرب تو خونه درست میکنیم. من مشکلم اینه اصلا گرسنه نمیشم. مثلا ی روز غذا نخورم واسم مهم نیست. زودم غذا اذیتم میکنه. شیرینی مث سمه برام. 

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
من ۲۶ سالمه از بچگی درگیر معده م  هستم مثلا آرزومه قهوه بخورم و ترشی ولی معده م جواب نمیده  ...

این الان دوسه ساله

دکتر نرفتی 

طب سنتی چی

2706