1662
1605

تو این سرما 😂

خانومای محترم ،آقایون بزرگوار لطفا به هیچ وجه درخواست دوستی نفرستین! سری اول رد میزنم ، سری دوم قطعا گزارش میزنم برات!😒 اصلا یهو دیدی قاطی کردم ،همون سری اول گزارش زدم😠. شماهایی که میان همه تاپیکای منو میخونین واقعا بیکار تشریف دارین 😏  به کسی مربوط نیست با کی حرف میزنم ،یا شوخی میکنم! 😐شاید آدم شوخی باشم ولی بازم دلیلی نمیبینم زود بیاین پسرخاله شین! 😕😕هر جور دوست داشته باشم رفتار میکنم.....در ضمن شاید به نظر بقیه تاپیکام بچگونه باشه ، ولی خودم بچه نیستم ،سنی ازم گذشته! ولی هنوز کودک درونم فعاله😃 یه چیز مهم بگم !!! اونم اینکه "" من به کاربرای تازه وارد مشکوکم""  اصلا چه معنی میده ، طرف دو ساعته عضو شده درخواست دوستی بده 😏😏 اصلا می دونین چیه !!، من به کاربرای قدیمی هم مشکوکم😅😅. اینایی که تا عضو میشن میگن ما صد سال خواننده خاموش بودیم ،همشون دروغگو هستن😅... قشنگ قبلش یه ده بیست تا کاربری دیگه هم داشتن!!!😐😐😐.....

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677
1668

وا دختر اصغر آقا رو دیدی چه قدر با فیس 

و افاده راه میره

دختر ترشیده معصومه خانمم هنوز ازدواج نکرده

وایییییی پسر معصومه رو دیدی

هر روز میره دم. در خونه آقا غلام میپاد دخترشونو

میگم بتول جون

دخترت نمیخواد شووهر کنه

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه

معمولا کساییکه سبزی پاک میکنن کسیکه تو کوچه رد میشه هفت جد ابادشو با جزییات ب هم میگن.ک بود چ کرد و ......الان کسی ونمیتونم ببینم مجازی

خدایا از گناهانم بگذر  همانگونه که از آرزوهایم گذشتی   خدا جان بیا با هم منطقی باشیم😕 خدایا من اینجا دلم سخت معجزه میخواهد   ولی تو انگار معجزه هایت را گذاشته ای برای روز مبادا    ..  یکی با مشروب تو فکر خداست🍷 ، یکی تو مسجد ب فکر زناست 😏، یکی قمه ب دست تو فکر غیرته 😎💪، یکی تسبیح ب دست تو فکر شهوته📿 ، یکی ریشش و با تیغ زده ،🤵 یکی با ریش مردم و تیغ زده🧔..میگن هر کی مشروب میخوره میره جهنم👿🔥 ... جهنمی ک آدماش مست باشن🤩😉😗💃🕺... از دنیایی ک آدماش پست باشن🧛😈 . خیلی بهتره !🙂.....درضمن من چاق نیستم فقط شکمم سه بعدیه😒
دیدی دختر همسایه از ماشین یه پسره پیاده شد...دوره زمونه عوض شده . مردم نمیدونم از کجا میارن لباس و ا ...

خوب دیگه از همون ماشینا میارن لباسا رو 

من نهایت بتونم گوگولیه بامزه باشم                              چطوری اینقدر داف هستین🙃🙃
1645