2726

تلگراممو حذف کردم

دیلت نه

حذف معمولی😁

حالا بعد ی مدت میخام واردش بشم ولی کد تایید واسم نمیاد

علتش چیه چکار کنم ک بتونم وارد تلم بشم😭😭😭

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم دوباره باید نصب کنی  اگر کد نیومد  گوشی را خاموش و روشن کن  بعد دوباره درخوا ...

باشه امتحان میکنم ممنونم😢😚

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
باید قبلش فیل تر شکن ت روشن باشه 

اره روشنه واسه خط ایرانسلم میاد همراه اول نمیاد😭

عزیزم حذفش کن دوباره نصبش کن 

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

عزیزم اپراتور ها تلگرام رو بلاک کرده بودن

امشب هم مجددا خوندم که دوباره این اختلال ایجاد شده

متاسفانه دیگه امکان ورود ندارید.. حداقل فعلا

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
عزیزم اپراتور ها تلگرام رو بلاک کرده بودن امشب هم مجددا خوندم که دوباره این اختلال ایجاد شده متاسف ...

وای نههههه😭😭😭 اون خطمو دوس داشتممممم😭😭ممنون ازت

2706