2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اتفاقاً من قهر نمیکنم، هیچ کار خاصی نمیکنم، زندگی عادی، تازه باهاش حرف میزنم، بهش میگم پیاز برام پوست بکنه و... سرم تو کار خودمه و هیجانی نمیشم

خودش از رو میره، میخنده که چقدر پرروام و آشتی می‌کنه

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی

میرم دور دور و کافی شاپ با رفیقام عکس میگیرم و استوری میزارم شامم میریم شاندیز یا پاتوقمون پیتزا دهکده 

کلا محل نمیزارم 😂😂

البته ما قهر نمیکنیم بحث میکنیم و تموم میشه سریع کش نمیدیم

قهر مطلق نباشبد چن ساعت سرسنگینی بعدشم راجع ب مشکلتون باهم حرف بزنید همین

من که بخوام حرف بزنم بیشتر دادو فریاد میکنم...هیچ وقت نتپنستم حرف دلم @و بزنم

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 

اگه قهر کنم که بیچاره م انقد تحملش زیاده ساعت ۱۲شب میاد خونه میره تو اتاق میخوابه سعی میکنم به قهر نکشه اصلا 😅 تو تلگرام میرم لیست خرید میدم اشتی میکنیم وگرنه جلو نمیاد

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
2706