2737
2734

احتمالا تا یک ماه دیگه بره خییلی هم اینروزا دپرس و ناراحت و همش بغض داره و میگه از الان دلم تنگ شده کلا خییلی حساس و وابستس بچگی پدر و مادرش فوت کردن اگه این دم آخری یه کوچولو خودمونی تر بشم باهاش مثلا یه سفر یه روزه بریم یا با هم بریم باغشون خارج از شهر دست پختس هم خیییلی خوبه برای غذا دعوتم کرد برم خونش یا بزارم خییلی کم نزدیک بشه البته کاملا بهش اعتماد دارم و هیییچ اتفاقی نمیفته بینمون که پشیمونی به بیار بیاره اینکارا موردی نداره ؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خداروشکر سربازی نمیره وگرنه من میمردم 😭😭😭

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

نه موردی نداره پایان سربازیشو باتولد بچش باهم جشن بگیرید😐😐

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
2738

فقط مراقب باش اون برات خاطره نه ماهه نسازه 😁😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

فکر کردم میخوای اون آهنگ بود موهامو زدم بهم میادو.... رو پخش کنی و موهاش رو بزنی

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2706