2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پسرمو میبرم..۴سال ونیمه هست..جمله بندیش ضعیفه..دوسال اصلا همکاری نمیکنه که

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2731
حرف نمیزنه ؟  فقط تکرار و تکرار و تکرار

سلام عزیزم..خوبی؟پسرت خوبه؟من میبرمش گفتاردرمانی

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بایدبابچه تمرین کنی دخترمن از۱سال ونیم جمله میگه الان تازه ۲سالش شده کامل حرف میزنه زیادبراش وقت گذاشتم همش میگفتم اینوبگوفلان چیزوتکرارکن چیزنگران کننده ای نیس کتاب براش بخریدباهم حرف بزنیدیادمیگیره

2738
عه سلام عزیزم خوبی 😍 تاثیری هم داشته ؟ هنوز برطرف نشده؟

ممنون گلم😗بهتره خداروشکر..فقط مشکل ما جمله بندیه دیگه وگرنه اسم همه چی رومیگه..شعرهارو کامل وروان حفظ میکنه..نمیدونم چرا جمله بلندو خوب نمیتونه بگه😞

سلام خانوما  پسرم دو ساله و نیمشع حرف نمیزنه  از خودش واسه اشیا اسم در میاره تقزیبا 30 ...

زیااااااد باهاش حرف بزن . هرررررکاری میکنی باهاش حرف بزن . اگه از فردا مُداوم باهاش حرف بزنی و شعر و قصه مطمئن باش زود بحرف میاد . حتی وقتی داری کارای خونه رو میکنی هم با حرف کار کن! مثلا بگو مامان گازو روشن کنه قابلمه رو برداره ... !در این حد!

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
سلام خانوما  پسرم دو ساله و نیمشع حرف نمیزنه  از خودش واسه اشیا اسم در میاره تقزیبا 30 ...

پسرمنم خیلیی دیرحرف زد..فلاش کارت هارو از کتاب فروشی هاخریدم..خیلی کمکم کردن..هم اسم بود هم فعلها..

ممنون گلم😗بهتره خداروشکر..فقط مشکل ما جمله بندیه دیگه وگرنه اسم همه چی رومیگه..شعرهارو کامل وروان ح ...

بنظرم زیادی روش حساس شدی . چون شعرو کامل و روان میگه حرفم که کامل میزنه .. یه وقت گفتار درمانی بردن بهش استرس وارد نکنه؟

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
پسرمنم خیلیی دیرحرف زد..فلاش کارت هارو از کتاب فروشی هاخریدم..خیلی کمکم کردن..هم اسم بود هم فعلها..

خیلی نگرانشم خیلی زیاد 

همش خودمد مقصر میدونم که باهاش حرف نزدم

برم از کتابخونه ها بخرم

بدبختی ما ترک زبانیم از اولشم ترکی حرف زدیم الانم هی این در اون در میزنم همش فلش ها فارسی ان

حرف نزن می پوکونمتا 😑😐😑😑😑
خیلی نگرانشم خیلی زیاد  همش خودمد مقصر میدونم که باهاش حرف نزدم برم از کتابخونه ها بخرم بدبخ ...

منم ترکم..همسرم نذاشت فارسی حرف بزنیم..اول ترکی حرف زدیم بعد بردمش مهد،اونجا فارسی ترکی روقاطی کردن..خلاصه بچه قاطی کرد کلا😞نگران نباش خوب میشه

بنظرم زیادی روش حساس شدی . چون شعرو کامل و روان میگه حرفم که کامل میزنه .. یه وقت گفتار درمانی بردن ...

عزیزم جمله بندیش ضعیفه..شعررو روان میخونه ولی جمله بندیش کامل نشده هنوز..سال دیگه میره پیش دبستانی..میگم تااون موقع روان بشه..گفتاردرمانی روهم خوشبختانه خیلی دوس داره..همش میگه بریم باعمو حرف بزنیم

2706