2726

اگه پیدا کردی منم لایک کت

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️

یه خانم اینجا بود

میگفت تضمینی یاد میده

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من یک سال و ۴ ماه کلاس رفتم

البته سطحم صفر نبود

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
2728

ما ی گروه داریم تو تل 

میخوای لینک بدم بیای؟ 

درس میخونیم 

و میگیم هر روز چه قدر درس خوندیم زبان منظورمه 

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 
ما ی گروه داریم تو تل  میخوای لینک بدم بیای؟  درس میخونیم  و میگیم هر روز چه قدر د ...

اره عزیزم میشه لینک بزاری

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
عزیزم یادگیری خیلی طول میکشه من ب تازگی ایلتس گرفتم بستکی ب مدت زمان مد نظر شما و میزان تلاشتون داره ...

خیلی کم متاسفانه ردزی یک ساعت میدونم گمه اپا من انقدری ک بتونم اموزش بدم کافیمه بتونم خوب حرف بزنم ایتلس نمیخام

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
خیلی کم متاسفانه ردزی یک ساعت میدونم گمه اپا من انقدری ک بتونم اموزش بدم کافیمه بتونم خوب حرف بزنم ا ...

خوب نه اتفاقا خیلیم کم نیست خیلیا کمتر از این خوندنا جواب گرفتن با یک سری منبع شروع کنین بستمی ب سطحتون داره در کنارش از ویس های طبقه بندی شده و هدف دار استفاده کنین شاید خیلیا فیلم و اهنگ رو پیشنهاد بدن ولی من اصلا توصیه نمیکنم بازهم میگم بستکی ب سطح الانتون داره فیلم و اهنگ اصطلاحا میگن صحبت اینفرمال داره و خیلی جاها به سمت ب قول خودمون صحبت کوچه بازاری کشیده میشه ک اصلا برای ما خوب نیست!از پادکست های cnn bbc و فیلم های لکچر اپلیکیشن ted talk استفاده کنید در کنارش با grammer in use سطح اول گرامرتون رو قوی کنین اکه حافظه ی قوی ای دارین برای لغت از vocabulary in use و اکر تمایل ب لذت بردن و تفریح با خوندن زبان دارین لغتتون رو 504 کدینگ ارتقا بدین

اره عزیزم میشه لینک بزاری

https://t.me/joinchat/FyqfFhQou7CXRyWaldRtHw

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 

تلاش کنید با قرار دادن یسری موضوعات مشخص برای خودتون صحبت کنید اونن زیاد برای تمرین رایتینگ اولین حمله ای ک ب ذهنتون میرسه مثلا پنج کلمه ای رو بنویسین بعد تلاش کنید با شاخ و برگ دادن حتی ب 40 کلمه برسونینش

2706