2726
عنوان

کسی برا زندگیش مشاور رفته ؟

155 بازدید | 28 پست

یه مدتیه از شوهرم متنفر شدم هیچوقت حس خوبی بهش نداشتم ولی الان واقعا زندگی باهاش برا غییییر قابل تحمله دارم زجر میکشم با اینکه ادم خوبو پاکیه. بخاطر دخترمم باید باهاش زندگی کنم الان مشاور تاثیر گذاره یا باید بسوزمو بسازم بازم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو مشاورع من یه جلسه رفتم بهتر شدم دیدت ب زندگی عوض میشع چیزایی ک نمیبینی رو برا پر رنگ میکنه زندگی معننی پیدا میکنه واست

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

ممکنه فک کنی دوسش نداری منم همین فکرو میکردم 

ولی بروز نمی‌دادم رفتارم رابطه م خوب بود باش

ولی وقتی خیانت کرد حس کردم به حریمم تجاوز شده. 

میخوام بگم ممکنه فک کنی دوسش نداری ولی درواقع از خیانتش ناراحت بشی. 

عزیزم چن دقه فک کن شوهرت واقعا واقعا با زنی دیگه رابطه داره ناراحت میشی یا نمیشی؟  جواب بده

قبلنم خیلی راجبش فکر کردم اصلا ناراحت نمیشم حتی گاهی بهش میگم برو یه زن دیگه بگیر فقط اسمت رو منو دخترم باشه

2706