2703
2553

سلام

من بخاطر اینکه بچه شیر میدادم به شدت لاغر و ضعیف شدم و ۱۴ کیلو کم دارم. اشتهامم خیلی کمه. دکتر تغذیه خوب هم رفتم فایده ای نداشت. رفتم داروگیاهی قرص گلدن فت ۶۰ عدد داد و گفت محشره. گفت تا ۴کیلو بشتر از حد دلخواهت که شدی بخور بعد قطع کن که اون ۴کیلو رو برمیگرده و دیگه تثبیت میشه. گفت ماه اول روزی دوتا قبل نهار و شام بخور بعد روزی یکی بخور.

کسی تا حالا این قرص رو استفاده کرده؟ تاثیری دیده؟ عوارضی نداشته؟ ممنون میشم جواب بدین

عکسش رو هم میزارم براتون

من هیمالیاخوردم ۶۰عددی بودپارسال۴۵هزاربودالان فک کنم گرونترشده گیا۶یه خوب بود

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
کورکی چیه

یه نوع جوش افتضاح و بزرگه که توش پر چرک و عفونته خیلیم درد داره اگه خودت تحمل کنی خالیش کنی که هیچی اگه نه کارت به دکتر میکشه که چاک بزنن تخلیه کنن 

من مامانم و خالم دستو پامو گرفتن درش آوردن از درد جیغ میزدم 

یه نوع جوش افتضاح و بزرگه که توش پر چرک و عفونته خیلیم درد داره اگه خودت تحمل کنی خالیش کنی که هیچی ...

اها ما میگیم دمل نیازی ب این کارا نبوده یکم خمیر قند درس کنین بزارین روش سر باز میکنه

همسرم دلیل من است. 💜🌱
2714
هرکی‌دوس داره چاق شه تاپیک‌چاقی منو بخونه

عزیزم پودر جنسینگ از کجا گرفتی؟؟منظورت پودر چاقی جنسینگ هست؟؟

یه صلوات میفرستی واسه حاجتم 🤗 خدایا یه حس پاک بین منو اونی که دوست دارم قرار بده خوشبخت باشیم زیر سایه ات 🌹
نصف قاشق ی ساعت قبل غذا میخوردم دوتا قوطی مصرف کردم تا ب وزن دل خاهم رسیدم

ممنون عزیزم🤗

یه صلوات میفرستی واسه حاجتم 🤗 خدایا یه حس پاک بین منو اونی که دوست دارم قرار بده خوشبخت باشیم زیر سایه ات 🌹
2706