2726
عنوان

دکترم میگه سزارین کن

274 بازدید | 44 پست

میگه ادم افتادگی میگیره دردشم زیاده...ولی من بیمه ندارم میخوام سلامت بگیرم برم بیمارستان دولتی ک رایگانه طبیعی زایمان کنم...ولی ی استرسی انداخت تو وجودم خودشم تو بیمارستان نیمه خصوصیه اگه برم اونجا طبیعیش یه تومن سزارین هم سه تومنی میشه

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اگه مشکلی نداره طبیعی زایمان کن

سزارین هزار تا مشکل برات میاره

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

دکتره خودش سزارین زایمان کرده که میگه طبیعی افتادمی میاره؟ والا ماکه طبیعی زاییدیم انداممون خیلی خوبه من باوسن ۳۴ سال الان به ۲۳ ساله ها میخورم . بعضی دکترا واسه راحتی خودشون میگن سزارین ولی عوارض سزارین خیلی بیشتره 

این نظر منه

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
2706