سلام بچه ها، میخوایم خونه بخریم اما هر وقت میریم پای معامله یه مشکلی پیش میاد جور نمیشه، خسته شدم هر چی دعا میکنم به در بسته میخوره انگار

خواهر که داشته باشی شبهای دلگیر نداری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انشاالله میخواد خونه بهتر بهتون بده

برای دوست من همینطور شد، دنبال ۴۵ متری بودن هرجا میرفتن نمی شد

آخر ۶۵ متری شد

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
انشاالله میخواد خونه بهتر بهتون بده برای دوست من همینطور شد، دنبال ۴۵ متری بودن هرجا میرفتن نمی شد ...

ما یه خونه کوچیک داریم یه بار معامله کردیم اما یهو گرون شدن خونه ها مجبور شدیم معامله خونمون و فسخ کنیم و دوباره پسش بگیریم، حتی ضررش هم پرداخت کردیم، طرفمون سید بود خیلی شاکی شد و گفت من راضی نیستم و این حرفا، تازه ما اصلا قولنامه ننوشتیم و سند نزدیم ولی اون اقا خیلی ناراحت شد، خب ما که نمیتونستیم اواره بشیم

قسمت نیس بخری  کسایی رو دیدم که خونه دارن ولی دل خوش نه...

اخه الان شرایطش و داریم بخریم دوباره اگه گرون بشن واقعا نمیتونیم بخریم

انشاالله میخواد خونه بهتر بهتون بده برای دوست من همینطور شد، دنبال ۴۵ متری بودن هرجا میرفتن نمی شد ...

دوست خوبم ما خونه پیدا کردیم و خریدیم ، نسبت به پیامایی که بقیه گذاشته بودن حرف شما درست تر بود، یه خونه خریدیم از این یکی خیلی بهتر و بزرگتر خدا رو هزار مرتبه شکر

دوست خوبم ما خونه پیدا کردیم و خریدیم ، نسبت به پیامایی که بقیه گذاشته بودن حرف شما درست تر بود، یه ...

خیلی خوشحال شدم  

مبارکتون باشه، انشاالله زندگیتون پر برکت باشه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
خیلی خوشحال شدم     مبارکتون باشه، انشاالله زندگیتون پر برکت باشه

ممنونم همین الان نشستیم دفترخونه برای امضای سند، چون حرفات به دلم نشست امیدوارم خدا هر چی میخوای بهت بده

2706