2737
2734
عنوان

حق طلاق

155 بازدید | 5 پست

برای جای سواله الان که اینهمه طلاق رواج داره و فرت و فرت ملت دارن جدا میشن دیگه کاربرد این حق طلاق چیه 

تو آپارتمان شش واحده ما سه مورد دختر یا پسر مطعلقه هستش 

حق طلاق یه مزیت خوب داره اینه که اگه شوهر طرف ادم بیشعور و نفهمیم باشه و بخواد واسه طلاق زنشو اذیت کنه. هستش. دوم اینکه تا تقی به توقی بخوره نمیاد بگه طلاقت میدم مهرتو هم میدم. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حق طلاق یه مزیت خوب داره اینه که اگه شوهر طرف ادم بیشعور و نفهمیم باشه و بخواد واسه طلاق زنشو اذیت ک ...

الان حق طلاق بگیرن مگه میشه بدون دلیل درست جداشد ؟ 

قانون قاعده کشور ما هم که آنقدر سوراخ داره دلیل آوردن یه جورایی غییر ممکنه 

تقی به توقی بخوره خوب طلاق بده با شما طلاق بدی فرقش چیه ؟

الان حق طلاق بگیرن مگه میشه بدون دلیل درست جداشد ؟  قانون قاعده کشور ما هم که آنقدر سوراخ داره ...

بله بخوای خوب نگاه کنی میبینی که قانون اساسی من از ریشه خرابه 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !