2726
عنوان

کم کاری تیروئید در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 29 پست
وای یعنی مادرتیروییدداشته باشه بچم داره???وای من دارم چه مصیبتی.قراره برم ای وی اف

چند ماهته؟؟نع عزیزم فقط روی هوش بچه تاثیر میزاره من مامانم اصلا نداره ولی منو خواهدم داریم بستگی به بدن خودت داره،فقط تا هفته ۲۰ جنین تیرویید نداره واز تیرویید مادر استفاده میکنه واس همین رو بدنش تاثیر میزاره ممکنه کند ذهن بشه ولی بعد هفته ۲۰ خودش غده تیروئید داره و وابسته به مادر نیست ،ولی مادر بازم باید تیروئیدشو کنترل کنه،چرا قبل بارداری ازمایش ندادین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند ماهته؟؟نع عزیزم فقط روی هوش بچه تاثیر میزاره من مامانم اصلا نداره ولی منو خواهدم داریم بستگی به ...

عزیزم من باردارنیستم,الان ازقبل تیروییددارم,فعلاقراره که برم توسیکل ای وی اف,سه ساله منتظرم.من تیروییدم الان4.8بود گفتن بایدبره زیرچهارتوبارداری.عجب مصیبتی دارم من.یعنی بچه دارشم کندمیشه ذهنش؟؟😭😭😭

نمیدونم این لعنتی چراخوب نمیشه چندساله دارومیخورم روزی یکی

2728
عزیزم من باردارنیستم,الان ازقبل تیروییددارم,فعلاقراره که برم توسیکل ای وی اف,سه ساله منتظرم.من تیروی ...

این حرفاچیه کندذهن چیه مگه پیش غددنمیری اگ میزی ک اون بایدبهت گفته باشه درچه شرایطی تیروییدخطرناکه 

این عددشمامهم نیس ربطیم ب هوش بچه نداره اون واس عددای بالاست ک بی درمان رهاشدن 

نه شماک تحت کنترلی 

درضمن همیشه برای کنترل تیروییدبروفوق تخصص غددنه دکترزنان 

این حرفاچیه کندذهن چیه مگه پیش غددنمیری اگ میزی ک اون بایدبهت گفته باشه درچه شرایطی تیروییدخطرناکه&n ...

اره میرم ولی اینهاهم کنترل میکنندچون قراره ای وی اف کنم.خداخیرت بده اینهاگفتن منم افتادم توفکرکه نکنه بعدکلی دردسرحامله بشم بچه طوریش بشه.پس خداروشکرکه ربط نداره,اره من داروهاموسرموقع میخورم

این حرفاچیه کندذهن چیه مگه پیش غددنمیری اگ میزی ک اون بایدبهت گفته باشه درچه شرایطی تیروییدخطرناکه&n ...

البته ک ایشون تیروئیدشون خوبه عددش،ولی من پزشکم متخصص،خیلیم خبرس اون برام تو ضیح داد ک روی هوش جنین تاثیر میزاره،و من پزشک زنانمم تاکید میکنه ک حتما کنترلش کنم گف چون خیلی مهمه

همشو.قبلایه روزنمیخوردم الان میگن اونم بخور

من تیروئیدم پر کاره ۴ روز هفته میخورم روی ۱و خورده ایه،صب ک بیدار میشم باید ناشتا بخورم بعد ی ساعت میتونم دیگ هرچی میخوتم بخورم دکترم بمن اینجوری گف،چایی و مایعات و میشه بعدش بلافاصله خورد ولی واس صبحانه ۱ ساعت یا نیم ساعت باید صبر کنم،عددش واس شما خوبه فقط منظم بخور

2706