1596
1578
عنوان

کم کاری تیروئید در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 126 بازدید | 29 پست

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

عزیزم من باردارنیستم,الان ازقبل تیروییددارم,فعلاقراره که برم توسیکل ای وی اف,سه ساله منتظرم.من تیروی ...

این حرفاچیه کندذهن چیه مگه پیش غددنمیری اگ میزی ک اون بایدبهت گفته باشه درچه شرایطی تیروییدخطرناکه 

این عددشمامهم نیس ربطیم ب هوش بچه نداره اون واس عددای بالاست ک بی درمان رهاشدن 

نه شماک تحت کنترلی 

درضمن همیشه برای کنترل تیروییدبروفوق تخصص غددنه دکترزنان 

1546
این حرفاچیه کندذهن چیه مگه پیش غددنمیری اگ میزی ک اون بایدبهت گفته باشه درچه شرایطی تیروییدخطرناکه&n ...

اره میرم ولی اینهاهم کنترل میکنندچون قراره ای وی اف کنم.خداخیرت بده اینهاگفتن منم افتادم توفکرکه نکنه بعدکلی دردسرحامله بشم بچه طوریش بشه.پس خداروشکرکه ربط نداره,اره من داروهاموسرموقع میخورم

😍اگه شما دوستای نی نی سایتی نبودین الان دق کرده بودم ازغصه😘
این حرفاچیه کندذهن چیه مگه پیش غددنمیری اگ میزی ک اون بایدبهت گفته باشه درچه شرایطی تیروییدخطرناکه&n ...

البته ک ایشون تیروئیدشون خوبه عددش،ولی من پزشکم متخصص،خیلیم خبرس اون برام تو ضیح داد ک روی هوش جنین تاثیر میزاره،و من پزشک زنانمم تاکید میکنه ک حتما کنترلش کنم گف چون خیلی مهمه

همشو.قبلایه روزنمیخوردم الان میگن اونم بخور

من تیروئیدم پر کاره ۴ روز هفته میخورم روی ۱و خورده ایه،صب ک بیدار میشم باید ناشتا بخورم بعد ی ساعت میتونم دیگ هرچی میخوتم بخورم دکترم بمن اینجوری گف،چایی و مایعات و میشه بعدش بلافاصله خورد ولی واس صبحانه ۱ ساعت یا نیم ساعت باید صبر کنم،عددش واس شما خوبه فقط منظم بخور

1432