1600
1480
عنوان

کم کاری تیروئید در بارداری

126 بازدید | 29 پست

عدد tsh توی ازمایشم دقیقا ۳.۳ هستش . هفته ی هشتم هستم بنظرتون ازینم بالاتر میره ؟ دکترم گفت هفته دیگه دوباره آزمایش رو تکرار کن.

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فبای آلاء ربکما تکذبان

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

تقریبا خوبه نگران نباش ولی کنترلش کن ک بیشتر نشه،چون میگن تیروئید کنترل نشده باعث کم هوشی جنین میشه، ...

بنظرتون با تغذیه و یدوفولیک کنترل میشه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فبای آلاء ربکما تکذبان
1546
تقریبا خوبه نگران نباش ولی کنترلش کن ک بیشتر نشه،چون میگن تیروئید کنترل نشده باعث کم هوشی جنین میشه، ...

من تا هفته ۲۰ ماهی یبار پیش پزشک غددم میرم و کنترلش میکنم چون تا قبل ۲۰ هفتگی جنین خودش غده تیروئد نداره و از تیروئید مادر استفاده میکنه ولی به بعدش ۲ ماه یبار باید برم مثل قبل بارداریم،حتما برو پیش پزشک متخصص غدد و مشورت کن باهاش

خوش بحالت اینکه. کاملاطبیعیه.من بدون بارداری عددش5هست داروهم میخورم دکترگفته بایدکم بشه

قبل بارداری ۲ بودم ولی خب تو ارث مادریم هست.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فبای آلاء ربکما تکذبان
1566
من تا هفته ۲۰ ماهی یبار پیش پزشک غددم میرم و کنترلش میکنم چون تا قبل ۲۰ هفتگی جنین خودش غده تیروئد ن ...

بعد از هفته ی بیست میاد پایین ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فبای آلاء ربکما تکذبان
1396
نع نمیاد پایین فقط خود جنین خودش تیرویید داره دیگ ولی تو بازم باید تیرویید خودتو کنترل کنی

وای یعنی مادرتیروییدداشته باشه بچم داره???وای من دارم چه مصیبتی.قراره برم ای وی اف

😍اگه شما دوستای نی نی سایتی نبودین الان دق کرده بودم ازغصه😘
وای یعنی مادرتیروییدداشته باشه بچم داره???وای من دارم چه مصیبتی.قراره برم ای وی اف

چند ماهته؟؟نع عزیزم فقط روی هوش بچه تاثیر میزاره من مامانم اصلا نداره ولی منو خواهدم داریم بستگی به بدن خودت داره،فقط تا هفته ۲۰ جنین تیرویید نداره واز تیرویید مادر استفاده میکنه واس همین رو بدنش تاثیر میزاره ممکنه کند ذهن بشه ولی بعد هفته ۲۰ خودش غده تیروئید داره و وابسته به مادر نیست ،ولی مادر بازم باید تیروئیدشو کنترل کنه،چرا قبل بارداری ازمایش ندادین 

چند ماهته؟؟نع عزیزم فقط روی هوش بچه تاثیر میزاره من مامانم اصلا نداره ولی منو خواهدم داریم بستگی به ...

عزیزم من باردارنیستم,الان ازقبل تیروییددارم,فعلاقراره که برم توسیکل ای وی اف,سه ساله منتظرم.من تیروییدم الان4.8بود گفتن بایدبره زیرچهارتوبارداری.عجب مصیبتی دارم من.یعنی بچه دارشم کندمیشه ذهنش؟؟😭😭😭

نمیدونم این لعنتی چراخوب نمیشه چندساله دارومیخورم روزی یکی

😍اگه شما دوستای نی نی سایتی نبودین الان دق کرده بودم ازغصه😘
1578