2726

دوستای گلم من مشخصات همسر ایندمو نوشتم به این صورت که خدایا شکرت بخاطر همسرم که اینجوریه که فلانه...شغلش و قیافش و اینارو نوشتم.بعد چند وقت پیش یه فایل از کوین ترودو گوش دادم که اون میگفت باید اینجوری بخوای:من کسی رو میخوام که عاشقم باشه و منم عاشق اون؛بتونه حسابی خوشحالم کنه و منم بتونم اون و حسابی خوشحال کنم؛یه رابطه ی طولانی و امن یه رابطه همراه با تعهد و عشق همراه با هیجان و جنب و جوش و چند مورد همین شکلیِ دیگه؛که خب واقعا هم قشنگن اینا.ولی الان من موندم که اونایی که با جزییات نوشتم درسته یا این؟یا هردو رو بزارم باشه تو دفترم؟یکیش باشه؟چیکار کنم؟میشه منو راهنمایی کنید لطفا.خیلی ازتون ممنونم❤😊

سوال منم هس

لسلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

به نظر من شكر گذاري بهتر جواب ميده

مثل اين

خدايا شكرت كه يه همسره......نصيبم ميكني

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با جزییات بنویس چه کسی را میخای   و بگو اگر همان ادم داشته باشی چه حالی پیدا میکنی حس و حالت  و بعد از اینکه همین الان هم داریش تشکر کن 

البته سعی کن در عمل هم پیداش کنی و دنبالش بگردی 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید

عزیزم هر کی با زبون خودش مینویسه 

میتونی اونارم اضافه کنی بش 

هر چی جزئیات بیشتر بهتر 

بعدم اشتباهت اینکه جوری مینویسی ک انگار داریش 

دکتر فرهنگ میگفت طبق قوانین روانشناسی وقتی ناخوداگاه میگه من این چیزو دارم ولی خود اگاه متوجهه ک نداریش پنجاه پنجاهه که باورش کنه 

و قانون سومش اینه ک اگه خوداگاه و ناخوادگاه همسو باشن ینی بگی به زودی من همچین موقعیتی رو تجربه میکنم  باور کردنش صد در صده و زودتر نتیجه میده 

عزیزم با احترام ب حرفات ولی نظر من اینه.....گاهی پیش امده ناخوداگاه بری توفکری و ی چیزایی از جلو چشمت رد بشه؟؟یاته قلبت انگار ی ندایی میگه این کار فلانجور میشه‌...کاعنات وجذب اوناس

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
عزیزم هر کی با زبون خودش مینویسه  میتونی اونارم اضافه کنی بش  هر چی جزئیات بیشتر بهتر&nb ...

ولی همه جا میگن باید حس کنی داریش.چون ناخوداگاهت فرق واقعیت یا غیرواقعی رو نمیدونه و به هرچی فکر کنی پاسخ میده و من اینو تجربه کردم.کلا وقتی جوری مینویسم که دارمش حسم بهتره.حتی یه جایی میخوندم که وقتی اینقد حست واقعیه که حس کنی داریش کل کائنات به احساست عمل میکنه

عزیزم هر کی با زبون خودش مینویسه  میتونی اونارم اضافه کنی بش  هر چی جزئیات بیشتر بهتر&nb ...

البته دوست من حرفاتون درسته ولی  همچین قانونی تو روانشناسی نداریم درمورد ناخوداگاه دکتر زیاده روی کرده 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
عزیزم با احترام ب حرفات ولی نظر من اینه.....گاهی پیش امده ناخوداگاه بری توفکری و ی چیزایی از جلو چشم ...

حرفای شما هم یه گوشه از جذبه.جذب هم میگه بخواه و حس خوب داشته باش تا بهت داده شه

ولی همه جا میگن باید حس کنی داریش.چون ناخوداگاهت فرق واقعیت یا غیرواقعی رو نمیدونه و به هرچی فکر کنی ...

بله عزیزم منم همینجوری فک میکردم 

ولی تو برو سخنرانی های دکتر فرهنگو گوش کن با دلیل و ادله میگه چرا نباید اینجوری بگی 

همونطور ک گفتم چون ناخوداگاه و خوداگاه همسو نیستنو باهم اختلاف نظر دارن نتیجه گرفتن ازش پنجاه پنجاه 

ینی ممکنه اتفاق بیوفته ممکنه اتفاق نیوفته یکم ریسکه

حرفای شما هم یه گوشه از جذبه.جذب هم میگه بخواه و حس خوب داشته باش تا بهت داده شه

اره....مشکل اینه من خودم‌ذهنم منفی بافه همش فکرای منفی میکنم

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
روش خودت بهتره با جزییات ولی مهم اینه که حسش کنی که نزدیکه بهت دور نیس باهاش زندگی کنی بمدت ۲۰ یا ...

من یه مشکل اساسی دارم.اینقد خوب جذب میکنم که باورت نمیشه.عین همون.یعنی یه خواستگار جذب کردم دقیقا همون.بعد تا فهمیدم یهو افکار منفی کل وجودم و میگیره.نکنه نخوان.نکنه منصرف شن.نکنه نکنه نکنه و باور کن تموم وجودم میشه منفی و کار خراب میشه فقط بخاطر افکارم.این اذیتم میکنه.و خراب شد و رفت.چندین بار این تکرار شده تا الان

2706