1608
1609
عنوان

کمک لطفا.دیروز تو مدفوع دخترم خون بود

| مشاهده متن کامل بحث + 6734 بازدید | 149 پست
پس حساسیت نیس به نظرم اگه دیدی تکرار شد جای نگرانی داره حالا هر طور خودت صلاح میدونی

مرسی عزیزم

باید دکترش و عوص کنم چند بار دارو داده اما اسهالش خوب نشده.فردا میبرمش پیش دکتری که نوزادیاش میبردمش

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
تازه و قرمز و یکم زیاد بود

عزيزم اصلا نگران نشو باور جدي ميگم اصلا چيز مهمي نيست حتما موقع مدفوع كردن بچه اذيت شده يبوست داشته لابد 

من دخترم رفلاكس داشت روز قبلشم همچين مشكلي رو ديدم به دكتر كه جريان خون رو گفتم اينو بهم گفت و گفت رفلاكس و خون اصلا ربطي بهم نداره

نه اصلا.ژله ای نبود

من پسرم دو ساله هست یکبار اسهال شدید بود بعد رو مدفوعش ی ژله ای سفید روش خون بود حالشم بد بود سونو نوشتن پیچ خوردگی موقت روده بود!باز جدیدا دل درد تب و یهو اسهال خونی شد آزمایش مدفوعش عفونت نشون داد

تو   تنها دلیل خوب این دنیای بدی  
8
وای خدا یک ماه نیست بیمارستان بستریش کردن اونهمه دارو زدن بهش.کاش عفونت نباشه

اتفاقا پسر منم ی ماه نیست بستری بود باز شانسم مریض تب شدید شد اسهال خونی 

تو   تنها دلیل خوب این دنیای بدی  

احتمال داره آلرژی داشته باشه یه فوق تخصص گوارش اطفال ببرش با دارو درست میشه ان شا الله

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
                           لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 82.   وزن فعلی: 77     هدف اول: ۷2🔒      هدف دوم: 68🔒      هدف سوم: 62🔒                
نه اتفاقا بخاطر دندون دراوردن مدتیه اسهال داره

مطمئني به خاطر دندون دراوردن اسهاله؟؟ از علايم حساسيت هاي غذايي هم اسهال هست ، چون خون هم ديدي برو سمت اين موضوع و اون ماده رو از رژيمش حذف كن

1403
مرسی عزیزم باید دکترش و عوص کنم چند بار دارو داده اما اسهالش خوب نشده.فردا میبرمش پیش دکتری که نوزا ...

شاید اسهالشم‌سر آلرژی باشه ها

شایدم ب خاطر اسهال زیاد زخم شده خون اومده

در هر نظر یه فوق تخصص گوارش یا یه فوق الرژی اطفال ببرش

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما هم بچه تو حساسیت گاوی دلشته؟ چند وقتدخوب شد ؟

من بچم نوزاد بود مدفوعش سبز بود بردم دکترگفت حساسیته لبنیات کمتر بخور تا ۵ ۶ ماهگیش به خودشم تا یکسال لبنیات نده اگر خون تو مدفوعش دیدی کلا قطع کن خداروشکر خون ندیدم بعد از یکسالم خوب شد

🌹❤🌹
1578