2726
عنوان

حالللللم بده

107 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من دوباره امروز اون حالتام اومد سراغم همیشه آرزو داشتم یه عشق رویایی داشته باشم ینی مثلا با همسرم ارزوداشتم از بچگی کاش باهم رفیق بودیم یه عشق آتشین داشتیم و بعدش ازدواج میکردیم الان درسته به هم علاقه داریم ولی  چیززیادی از گذشته واسه تعریف کردن نیست ما از بچگی هم رو میشناختیم خوشمم میومد از همسرم

یکسری چیزارو واسم تعریف کرده که جذاب اومد مثلا من خبر نداشتم از بچگی من رو درنظر داشتن یکی دوبار دنبالم اومده اینا ولی خب من چیزی فراتر رو آرزو داشتم اونایی که به سختی به هم میرسن اینااا باز امروز فکرشو کردم دلم گرف لعنت به دلدادگان که هواییم کرد😂حس میکنم خیلی بچم که همچین فکرایی دارم لطفا شما دیگه نکوبین سرم هاا خودمم میدونم وقت ازدواجم نبوده زودعروسی کردم 😂😂😂چیکار کنم😢

حس ات راست میگه خیلی بچه ایی

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😂😂نکشیدین که ببینین چی میگم

اتفاقا حستو میفهمم وخودمم بعضی وقتا بهش فک میکنم وبه شوهرم میگم کاش قبلش دوس بودیم اما زیاد به فکرم پروبال نمیدم

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟
اتفاقا حستو میفهمم وخودمم بعضی وقتا بهش فک میکنم وبه شوهرم میگم کاش قبلش دوس بودیم اما زیاد به فکرم ...

وااای منم میگم شوهرمم هربار تعجب میکنه آخه من خبرنداشتم میخواسته شمارمو پیداکنه پشیمون شده میگم کااااش پیدامیکردی خب.منم گاهی میاد سراغم امروز از اونروزاس شوهرمم خونه نیس بهونشو میگیرم

وااای منم میگم شوهرمم هربار تعجب میکنه آخه من خبرنداشتم میخواسته شمارمو پیداکنه پشیمون شده میگم کااا ...

درست مث من منم مرور خاطرات کردم تنهایی

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟