2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
۴ سالشه

نمیدونم.  ولی شاید اگه به نق نقش اهمیت ندی و هر چی خواست بهش ندی تاثیر داشته باشه.  مثلا من بچم یک سالو نیمه حدودا گاهی که نق میزنه بهش توجه نمیکنم خودش اروم میشه میخوام عادت نکنه همه چی رو با نق زدن بدست بیاره

پروفایل عکس خودم نیست
نمیدونم.  ولی شاید اگه به نق نقش اهمیت ندی و هر چی خواست بهش ندی تاثیر داشته باشه.  مثلا م ...

جدیدا این کارو میکنم ولی انقدر غرش ادامه داره و همراه گریه سردرد می گیرم گاهی گریه میکنم برای خودم 

منم صبوری ولی حس میکنم دارم از تو له میشم

زیاد بها نده به رفتاراش حساس نشو  چون این رفتار جزو خصوصیاتشه فعلا کاریش نمیشه کرد تا ایشالله از سرش بپره

اگه به نق زدن هاش بها بدی و هر کاری خواست براش انجام بدی تا زودتر اروم شه یاد میگیره مدام نق بزنه تا نیازاش برطرف شه تا نازش کشیده شه تا اروم شه و...

دکتر هلاکویی یه سخنرانی داره راجب رفتار با این بچه ها خیلی قشنگه تو گوگل یا یوتیوب سرچ کن گوش کن کمکت میکنه

به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله
2706