2737
2734
عنوان

خرید لباس نوزاد در دیجی کالا

376 بازدید | 12 پست

سلام دوستان خوبین؟ خاستم چندتا لباس نوزادی ازدیجی کالابگیرم ولی توسایزش موندم. مثلا نوشته سایز سه تا شش ماهه یا نوشته سایز شش تا نه ماهه. واقعا سایز سه تا شش ماهه اندازه بچه سه تا شش ماه میشه؟ آخه بچه درحال رشده، سه ماه تا شش ماه رشد میکنه بالاخره، چجوری لباس سه ماهگی روشش ماهگی هم بپوشه. ممنون میشم راهنماییم کنید.  اونایی که نی نی کوچولو دارن بیشتر میدونن، باتشکر

خدایاشکرت که یه نی نی تو دلم دارم تااینجاش خودت باهام بودی، ازاین بعدهم خودت مواظبش باش که سالم وصالح به دنیا بیاد... خدایا هرکی نی نی نداره به حق این ماه عزیز بهش بده وبه صلاحش باشه... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خودم برا برادر زادم خریدم ۰تا۳ماه ۱ماهش بود اندازه اش بود تا ۳ماهگی کوچیک شد

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
2728
2738

عزیزم به رشد بچه بستگی داره الان پسرآبجیم ماشالله دوماهشه اما لباس سه تا شش ماه کیپ تنشه بعدم دوخت شرکتا هم متفاوته یکی سایزیکش اندازه سایز دولباسای دیگه است اماکلا معمولا اول لباسایکم گشادن بعداندازه میشن بعددیگه کیپ مثلا توی ۳تا۶ماه

به سایز ها توجه نکن من دخترم  پنج ماهشه  واسش سایز ۹ ماهه می گیرم 

کوچیک نگیر که فقط یه هفته اندازه اش میمونه 

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو

ازنظر و راهنمایی همگی ممنونم

خدایاشکرت که یه نی نی تو دلم دارم تااینجاش خودت باهام بودی، ازاین بعدهم خودت مواظبش باش که سالم وصالح به دنیا بیاد... خدایا هرکی نی نی نداره به حق این ماه عزیز بهش بده وبه صلاحش باشه...