2737
2734
من به دخترم 1000میدادم هر روز تا یک ماه برا رشد متخصص غدد داد

دخترتون چندسالشه و قدش چنده

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من به دخترم 1000میدادم هر روز تا یک ماه برا رشد متخصص غدد داد

من به پسرم داده بود ولی بهش الرژی داد

برای دخترت تاثیر داشت؟

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
چن سالشونه ؟ برا بزرگسالانم تاثیر داره

دکتر غدد برا رشد میده میدونم بزرگسال هم اونایی که بدنسازی میکنم برا تقویت عضله مصرف میکنن

🍃گر تو گرفتارم کنی  🍃من با گرفتاری خوشم💖             🍃داروی دردم گر تویی   🍃در اوج بیماری خوشم💖
2738
قیمتش چند عزیزم

دو نمونه هست یکی قرص که قیمتش مناسب هست ولی من نمی‌دونم یکی هم آمپول خوراکی که هر بسته ی 10تایی ش حدود 60 تومن

🍃گر تو گرفتارم کنی  🍃من با گرفتاری خوشم💖             🍃داروی دردم گر تویی   🍃در اوج بیماری خوشم💖
من به پسرم داده بود ولی بهش الرژی داد برای دخترت تاثیر داشت؟

آره دخترم اصلا وزن نمی‌گرفت هشت سالش هست 20کیلو بود با این 30 تا که مصرف کرد شده 22.5

دخترم 8سالش هست قدش 120

اونوقت تاثیرش چطور بود

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
اونوقت تاثیرش چطور بود

قدش رو اندازه نگرفتم ولی وزنش 20بود شده 22.5 آخه دخترم وزنش هم پایین بود