2737
2734
حالا سوالتو بپرس شايد كسايي كه تجربه دارن كمكت كنن 

تو دوران شیردهی هستم و شبا تا صبح بیدارم.با اینکه خستم...چیکار کنم.دارم میمیرم

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا تا صبح بيداري ؟ هر دو ساعت نوزاد نياز به خوردن شير داره البته بستگي به غلظت شير مادر هم داره گاهي بعضي از نوزادا ديرتر گرسنه ميشن و نق ميزنن . 

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
2731
چرا تا صبح بيداري ؟ هر دو ساعت نوزاد نياز به خوردن شير داره البته بستگي به غلظت شير مادر هم داره گاه ...

میدونی مشکل بچه نیست.خودمم.همش فکرم مشغول.میخام ببینم کسی تو دوران شیردهی قرص خواب مصرف کرده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دختر من تا 4 ماهگي خوب بود شير ميخورد و ميخوابيد و دوباره كه نق ميزد ميفهميدم گرسنه س و تو همون فاصله هم خوب منم ميخوابيدم ولي بعدش كه بي تابي ميگرد متوجه شدم كه سير نميشه و متاسفانه از شير خشك استفاده كردم . خيلي دوست داشتم تا دو سال شير خودم براش كافي باشه ولي نشد . 

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
میدونی مشکل بچه نیست.خودمم.همش فکرم مشغول.میخام ببینم کسی تو دوران شیردهی قرص خواب مصرف کرده

شايد افسردگي باشه بايد با يه دكتر مشورت كنيد . بعضي از داروها تو شيردهي هم مجاز هستند. اميدوارم مشكلت زود حل بشه 

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
2738
دختر من تا 4 ماهگي خوب بود شير ميخورد و ميخوابيد و دوباره كه نق ميزد ميفهميدم گرسنه س و تو همون فاصل ...

دکتر میخاس قرص خواب بنویسه یادش رفت.فلوکستین هم برام تجویز کرد که من نخوردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم کاملا مشخصه عصبی و مضطربی.برو آزمایش بده ببین کدوم ویتامینت کمه.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2706