2737
2734
عنوان

خواهش میکنم راهنمایی کنید .برای آبریزش بینی بچه چی خوبه وسرفه خلطی..

| مشاهده متن کامل بحث + 8885 بازدید | 24 پست
هر وند ساعته برای۲ سال

رو بروشورش دستور داره کلی اگه میخوای کلااا دیگه سرما نخورن داروی امام کاظم بهشون بده هر ده روز یه زره میخورن مثل واکسنه دیگه عمرااا مریض بشن منو دخترم از پاییز مصرف میکنیم دخترم دوسالشه باباش آنفولانزا سختی گرفت ما نگرفتیم با اینکه کلی دخترمو بوس کرد از اول پاییز تا الان هر ده شب مصرف میکنیم واقعا معجزس
ا

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ستیریزین برا ابریزش.ازیترومایسین برا خلط.دکتر دخترم فوق تخصص همیشه اینارو مینویسه

ازیترو رو نمیشه بدن تشخیص پزشک و سرخود مصرف کرد گلم.شاید عفونی نباشه.بعدشم ویروس نیاز ب انتی بیوتیک نداره

هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم  اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی  

مسطکی ،شکر سرخ، هلیله سیاه از هرکدوم به نسبت مساوی آسیاب بشه ترکیب بشه هر ده روز یبار یه قاشق چای خوری شب قبل خواب مصرف بشه بعد اونم تا یه ساعت آب نباید خورد این واسه واکسینه شدن اسلامیه و بالارفتن سیستم ایمنی بدن تو چن دوره مصرف شه دیگه کلا سرما خوردگی نمیگیری یا با شدت خیییلی کم میگیری  اگه شخصی هم مریض باشه سه جهار شب پشت سرم هم باید مصرف کنه خوب شه واسه بچه ها باید کمتر بدی من میریزم تو سرنگ با یکم آب میدم دخترم

2738
مسطکی ،شکر سرخ، هلیله سیاه از هرکدوم به نسبت مساوی آسیاب بشه ترکیب بشه هر ده روز یبار یه قاشق چای خو ...

عزیزم من الان برم عطاری بگم چقدر بده 

تلخ نیست

واینکه دختر سما چند سالشه

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
عزیزم من الان برم عطاری بگم چقدر بده  تلخ نیست واینکه دختر سما چند سالشه

دختر من دوسالشه از 20 ماهگیش این دهرو رو تهیه کردم خیلی تلخه و باید بدون آب خورده بشه ولی من میریزن تو سرنگ بعد یکم آب قاطیش میکنم بعد پیستون سرنگو وصل میکنم بزور میدم بچه دیگه خیالم از بابت سرما خوردگی و آنفلانزا راحته از هر کدوم یه سیر بگیری کافیه پارسال سرما خورد پدرم درومد تا خوب بشه تازه نمودار رشدشم اومد پایین فقط مرتب باید هر ده شب مصرف بشه