2410
2553

سلام دوستان،

من قبلا تاپیکهای مختلفی زده بودم در این مورد. چند ماه پیش گفتم که ایران نیستم. من و همسرم هردو تحصیلکرده ایم و خداروشکر زندگیمون خوبه. حالا خواهرشوهر مجردم داره اقدام به مهاجرت میکنه که بیاد کشوری که ما هستیم. من کلا به هم ریختم، حتی با همسرم حرف زدم در این مورد و گفتم خوشحال نیستم از این موضوع. اونم گفت که تو منو می شناسی میدونی که هرگز کسی روی زندگی ما تاثیرگذار نیست و ما برنامه زندگی خودمون رو داریم. 

اما من وجودم پر از استرس و ناراحتی شده. احساس میکنم آرامشم در خطره. شاید چون همیشه دور بودیم، الان برام سخته. نمیدونم... همش میگم قدیم مردم چه خوب مهارت ارتباط داشتن و همه با هم زندگی میکردن اما ماها الان تحمل نداریم تو یه شهر زندگی کنیم با هم. همش دارم دعا میکنم که مسیرش تغییر کنه و نیاد.

لطفا راهنماییم کنین که چطور این احساسات منفی رو از خودم دور کنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

پیشداوری نکن 

صبر کن هر وقت مشکل بوجود اومد به راههای حل کردنش فکر کن 

شتید اصلا گوردی برای نگرانی وجود نداشته باشه 

خودت حریمت رو مشخص کن و بذار از اول بدونه حدودش چقدره . باهاش صمیمی نشو ، ولی یکم هم صبور باش تا خودشو پیدا کنه .

پس با دید مهمون به قضیه نگاه کن .

من با مهمون بودنش مشکل ندارم. ازین نگرانم که مجرده و به هر حال یه بار مسئولیتی میافته رو دوش همسر من. میترسم آرامشمون به هم بخوره😔

امضات با پستت همخوانی نداره😉

مگه چی گفتم

حرف بدی زدم؟؟!!!

خانواده همسر خودم اومدن جلو چشمم احساس کردم خواهر شوهر عذاب اوره

بعد فکر کردم همه که شعورشون پایین نیس خواهر شوهر شما ممکنه فهم و شعور بالایی داشته باشه و بتونید در کنار هم خوش باشید

2706