2410
2553
عنوان

خانما چقد ازش بگیرم؟

361 بازدید | 18 پست

20 تا اسلاید انگلیسی برای یه نفر درست کردم. طبقه بندی مطالب و شکلا 8 ساعت وقت گرفت. چقد ازش بگیرم؟ 

مساله بعدی اینکه برای این آدم زیاد کار انجام دادم، اما برای مشتریاش بوده، الان برای ارائه خودش بهم کار داد، زشت نیست بگم فلان مبلغ میشه؟ 

نخیر پولتو بگیر مگه هشت ساعت وقت کمه؟؟؟

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب کار خودش بذار به حساب مشتریهایی که برات میاره و تو منبع درامدت کمکت میکنه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2720
خب کار خودش بذار به حساب مشتریهایی که برات میاره و تو منبع درامدت کمکت میکنه

اخه 8 ساعت وقتمو گرفت. عالی براش انجام دادم. بعدش مشتری میاره درصدی رو به من میده

2714
اخه 8 ساعت وقتمو گرفت. عالی براش انجام دادم. بعدش مشتری میاره درصدی رو به من میده

من نظر خودم گفتم.شما هرکاری که صلاح میدونی انجام بده

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
برای مشتریا درصد به من داده، کامل پرداخت نکرده ک

بازم خودت شرایطو بهتر میدونی عزیزم

ببینم چطوری باهاش

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶
خب همچین کسی خودش میدونه هزینش چقدره بگو خودتون هرچی صلاح میدونین بدین چون اگه بهش بر بهوره دیگه درص ...

باریکلا، کاملا درست میگی. یه سوال دیگه، قبلا هم یه کار براش انجام دادم، کار مشتری ش بود، هنوز واریز نکرده بنظر شما اونو بگم یاصبر کنم؟ 

2706