2726

میشه از ممنوعه ها و موارد مجاز در سه ماه اول بارداری بگین.بعضی میگن گرمیجات حذف، از اونطرف شنیدم میگن مغیجات و مویز و.. بخورین که گرمن.در کل میشه بگین چیا نخورم و چیا بخورم.اگر مغزیجات باید خورد یا میوه و ... دقیقا چندتا باید خورد؟ صبحانه چی میخوردین؟ میان وعده چطور؟ من خیلی گیجم.کسی هم نیست که فعلا راهنماییم کنه

من يه سقط داشتم به خاطر تشكيل نشدن قلب جنين بعد سه ماه دوباره باردار شدم الانم تو ماه ٧ بارداريمم سه ماهه اول فقط زعفران و عسل نخوردم يعني زعفران تو برنج ميخوردم ولي نه اونقدر زياد دارچين و آويشن و گلپرم خيلي كم. ولي بقيه چيزام مثه قبل ميوه هم كه هرروز بين ناهار تا شام يه بشقاب پر ميوه ميخوردم و همچنان ميخورم راستش آجيل اصلا نميتونم بخورم حالمو بد ميكنه صبحا هم كه حتما خرما و گردو ميخورم

من يه سقط داشتم به خاطر تشكيل نشدن قلب جنين بعد سه ماه دوباره باردار شدم الانم تو ماه ٧ بارداريمم سه ...

خیلی ممنون ان شاالله بسلامتی زایمان کنید.ببخشید من میان وعده و صبحانه نمیدونم چی بخورم تو این سه ماه اول.خیلی گرسنم میشه ولی نمیددنم چی بخورم.هر صبح مثلا صبحانه پنیر بخورم اشکاب نداره؟ شما بخاطر سقطتون مراقبت خاصی هم داشتید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ممنون ان شاالله بسلامتی زایمان کنید.ببخشید من میان وعده و صبحانه نمیدونم چی بخورم تو این سه ماه ...

ميان وعده سعي كن ميوه بخوري خيلي خوبه هم يبوست نميگيري هم ويتاميناش زياده. اگه آجيلم ميتوني روزي در حد چند تا دونه بخور. صبحونه هم منم همش پنير ميخورم پنير خوبه اگه كنارش خرما يا گردو هم بخوري كه خيلي خوبه. بعضي روزا هم صبحونه تخم مرغ بخور. نه من مراقبت خاصي نداشتم عزيزم فقط سه ماهه اول پياده روي نميكردم و بيشتر استراحت ميكردم 

2728
ميان وعده سعي كن ميوه بخوري خيلي خوبه هم يبوست نميگيري هم ويتاميناش زياده. اگه آجيلم ميتوني روز ...

خیلی ممنونم.فقط من کار میکنم و از صبح تا ظهر همش نشستم رو صندلی.بنظرتون ضرر داره؟

خیلی ممنونم.فقط من کار میکنم و از صبح تا ظهر همش نشستم رو صندلی.بنظرتون ضرر داره؟

نه خوبه اتفاقا نشستي رو صندلي خوبه. كاراي سنگين نكن فقط حتي جاروبرقي هم خودت نكش بده شوهرت من تا سه ماه اول اصلا خونه تميز نميكردم فقط آشپزي. 

نه خوبه اتفاقا نشستي رو صندلي خوبه. كاراي سنگين نكن فقط حتي جاروبرقي هم خودت نكش بده شوهرت من تا سه ...

خیلی ممنونم.خیلی اهنماییم کردین.دعا کنید ایندفعه بسلامتی بارداری رو پشت سر بذارم

خیلی ممنونم.خیلی اهنماییم کردین.دعا کنید ایندفعه بسلامتی بارداری رو پشت سر بذارم

خواهش ميكنم عزيزم اين حرفا چيه. من مطمئنم ايندفعه همه چي خوب پيش ميره يه ني ني ناز و سالم تو دلت داري كه به زودي بغلش ميكني. استرس هم نداشته باش اصلا بيخيال و عادي باش و از خودت مراقبت كن فقط🙏🙏😘😘🌹

عزیز جان منم سقط داشتم تو ۱۳ هفته. بعدش هم بارداری موفق داشتم اصلا نگران نباش. منم کارمن بودم. اگه نماز خونه ای جایی تو محل کارت داری وسط روز یبار برو دراز بکش. اگه هم نداری سطل زباله رو بذار زیر میزت پاتو روش دراز کن که کمتر خسته بشی. و سعی کن هر نیم ساعت بلندشی و چند قدم بزنی بعد بشینی‌. بهتره که نزدیکی زیاد نداشته باشی چون من متاسفانه بخاطر نزدیکی سقط کردم. من نشاسته هم تو آب حل میکردم و خام خام میخوردم. بدمزست ولی خوبه بدا اینکه کمرت سفت بشه‌. بعد از هر نمازت هم دستت رو پهلو راستت بزار و آیت الکرسی بخون. 

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم

من پيام هاتونو اصلا نخوندم چون تمام استرس هاتون بي دليله مامان گل هاي مهربون قرار نيست اتفاقاي بد تكرار بشن از هر ١٠ تا زن ٦ تاشون سقط دارن و٣ تاشون اصلا نميفهمم 

و بازم ميگم اتفاقاي خوب و تو راههههههه براتونننن فقط اروم باشيد همين😍😍😍😍😍❤️