2703
2553
عنوان

آزمایش هورمونی

115 بازدید | 17 پست

خانوما ی سوال دارم

من پلی کیستیکم رفتم دکتر قرص جلوگیری داد با متفورمین ،گف برو سه ماه دیگه بیا

میخواستم بببنم ممکنه این سری برام ازمایش هورمونی بنویسه؟

سری قبل ننوشت

اگه اره هزینه ش چقده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

از ماه قبلش نباید داروی هورمونی مصرف کنی

هزینش حدود 400،500 آزاد

با بیمه هم همون حدود 300،400

چون ذخیره تخمدان گرونه، 200و خورده ای... هیچ بیمه ای هم قبول نمیکنه 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2714
از ماه قبلش نباید داروی هورمونی مصرف کنی هزینش حدود 400،500 آزاد با بیمه هم همون حدود 300،400 ...

ممکنه برام ذخیره تخمدان بنویسه؟

چون من پلی کیستیکم

میگن پلی کیستیکا ذخیره تخمدانشون بالاس

ممکنه برام ذخیره تخمدان بنویسه؟ چون من پلی کیستیکم میگن پلی کیستیکا ذخیره تخمدانشون بالاس

شاید!  

بالا باشه هم البته کاذبه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706