1662
1605
عنوان

چشمای بچم دیگه خیلی رنگی میشه😂😂

292 بازدید | 27 پست

میگن اگه زن باردار چیزی هوس کنه و بهش نرسه چشمای بچش رنگی میشه 😂😂الان ۸ و نیم ماهمه تالان خیلی چیزا دلم هوس کرد ولی یا در دسترس نبود یا اینکه بود و گرون بود😂😂😂😂

به شوهرم میگم معلوم نیس بچم چشماش چه رنگی بشه تو افتاب چشماش برق میزنه ازبس روشنه😂😂😂اخه هرچی خاستم بهم نرسیده😂😂یکم مخشو بزنم ازاین راه 😕😕😕هییی ی شوهرم نداریم چیزی دلمون هوس کنه بگیره واسمون حتی اگه گرون باشه  اگرم بگیره خودشم باهام میخوره☹☹☹گشنه☹☹

منم شنیدم  چپ  میشه نه رنگی😯😯😯

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ...و یه موسیقس ملایم  ...و                                                           به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677
1668
من تو دوتا بارداریم حسرت به دلم موند چیزی دلم بخاد...چرا آخه😞😞

وای منم انگار ن انگار حامله ام  جلوم چیزی ام  میخوردن  هوس نمیکردم😐 یکم نازم نیومد حتی تو بارداری 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ...و یه موسیقس ملایم  ...و                                                           به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                

من شنیدم کان بچه سیاه میشه😃یا فک کنم تو همین نینیسایت خوندم 🤔نشنیدم🤔

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
1645