2726
عنوان

یه دعوایی کردیم ک مزخرف😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1118 بازدید | 49 پست
کلاهت رو بنداز هوا ک همسرت ازت دلجویی کرده بااینکه اصلا لزومی نداشت.لاقل ب این سرعت چون هم مقصر بو ...

خیلی یه دفعه بی حرمتی کرد 

گفت اصلا نظرت برام مهم نیس اصلا دلم میخواد هرکاری بکنم و....

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلاهت رو بنداز هوا ک همسرت ازت دلجویی کرده بااینکه اصلا لزومی نداشت.لاقل ب این سرعت چون هم مقصر بو ...

قربون دهنت مامان بلا

بگذار بگذرد روزهایی که روز مانیست روزگاری روز ما هم می رسد.... 
2728
خیلی یه دفعه بی حرمتی کرد  گفت اصلا نظرت برام مهم نیس اصلا دلم میخواد هرکاری بکنم و....

تو بی حرمتی نکردی؟

یعنی چی برادرت رو بذار کنار...کسی ب من این حرفو بزنه قیامت میکنم....

خودت رو دوست داشته باش❤
دیدم زنگ زد ب دوستش ک ب نظرت چکارت کنم این ماشین چطوریه ویه سری حرف راجع ب ماشین  تلفنش ک تموم ...

خب شاید ما زنا  زیاد درباره ماشین سرمون نشه  ما بیشتر قشنگیشو و جا داشتنشو میبینیم    حالا به مبارکی بگیرید تلخش نکن

آدم ها آمده اند که روزی بروند پس خاطره خوبی از خودت به جا بگذار

چندوقت پیش شوهرمنم میخاست ماشین ثبت نام کنه زنگ زدب دوستش ک کدوم مدلشوبگیرم بلصندوق یابی صندوق خوبه دوستش ازاون یکی دوسشتش کنمایشگله ماشین داشت پرسید واسش من اصلاواسم مهم نبود ذوقم ک میخادماشین نوبخره حالاهرچی ک بهتربود😓

من بودم اصلا بهت نمی گفتم میخوام ماشین بخرم . میرفتم ماشینی رو که خودم دوست دارم میخریدم میآوردم تو پارکینگ . بعد تاازه صدات میکردم ببینی. 

خیلی دیگه تو همه چیز دخالت میکنی . ارتباط با برادرش ، ماشین خریدنش . اصولا مدل ماشین رو آقایون انتخاب میکنن رنگش رو خانما .  

2706