2703
2553
عنوان

یه دعوایی کردیم ک مزخرف😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1118 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه حرف رسید ب برادرش ک خیلی باهاش مشکل داریم بخاطر زنش 

خیلی بدجنس و یه جوری بد خلقه و تا حالا چندبار زده تو حس و حال ما و کلا برادرش فوق العاده حسوده 

گفت من میتونم برادرمو دعوت کنم گفتم نه اون بیاد همش از غذامون ایراد میگیره 

همش تمسخر بسه دیگه این همه سال اومده یه بار دعوتمون نکرده 

اصلا برادرتو بزار کنار ارامش زندگیمون رو میگیره

یه دفعه گفت تورومیزارم کنار برادرمو نمیزارم

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2720
دیگه حرف رسید ب برادرش ک خیلی باهاش مشکل داریم بخاطر زنش  خیلی بدجنس و یه جوری بد خلقه و تا حا ...

اصلا حق هم باشما بوده باشه انقدددر کشش دادی ک چی بشنوی؟؟؟ بشنوی ک تورو میذارم کنار ولی برادرم رو نه؟؟؟؟

هیچ وقت از ی مرد نخاه خانوادش رو بذاره کنار هر چقدهم بد باشن.

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.

من بلند شدم رفتم تو اتاق و گریه کردم واقعا حرفش برام سنگین بود 

اومد رومو بوسید و خواست دلجویی بکنه نذاشتم گفتم برو کنار 

و بعدش دیگه هی پاپیچم شد گفت هم خودت مقصری هم من 

دیگه تمومش کنیم 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

به قول خودت دعواتون واقعاً الکی بوده ا ونم که به دوستش زنگ زده حتماً به ماشین اشنایی داره و میخواسته ببینه کدومش بهتره همونو بگیره من اگه میبودم خودم به شوهرم میگفتم اگه کسی وارده بپرسه که بیگدار به آب نزنیم 

دیگه حرف رسید ب برادرش ک خیلی باهاش مشکل داریم بخاطر زنش  خیلی بدجنس و یه جوری بد خلقه و تا حا ...

ببخشید استارتر تو خیلی بچه ای کی گفته ازدواج کنی؟

یعنی چی برادرت رو بزار کنار....خب معلومه تو اوج دعوا بهت میگه تورو میزارم کنار...بهش برخورده...یه چیزی خاسته بگه ک بسوزی ولی حرف دلش نیس

برادرش هم خون شوهرته چجوری همچین چیزی خاستی ازش؟ یعنی چون از غذات ایراد میگیره؟

هر جورم ک بود نباید اینجوری میگفتی...خیلی بی سیاست و بچه ای و البته یکم بدجنس و یک دنده

خودت رو دوست داشته باش❤
2714

بچه ها قضیه تموم شد و من باهاش اوکی شدم روز بعدش رفتیم بیرون ی موردی دیدم خنده دار بودکلی باهاش خندیدم 

الان از خودم ناراحتم میگم کاش اشتی میکردم ولی یه کم سروسنگین میبودم 

الانم نمیشه ک ی هو سروسنگین بشم باهاش 

بهش گفت حرفت تا ابد تو دلم موند جوابی نداد 

کلاهت رو بنداز هوا ک همسرت ازت دلجویی کرده

بااینکه اصلا لزومی نداشت.لاقل ب این سرعت

چون هم مقصر بودی هم ب خانوادش ایراد گرفتی

پس لطفا جمع اوری کن خودت رو. ینی چی سرسنگین باشم؟؟؟ باید دست بوسشم باشی!

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
خب تو به انتخاب شوهرت احترام بذار حالا ماشین چی میخاد بگیره شوهرت؟

تیگوو 

من از شاسی بلند بدم میاد گفتم سراتو بگیره 

والا با بدبختی پول جمع کردیم پس حدااقل نظر منم باشه 

برای حرفش عذرخواهی کرد عزیزم؟

اره ولی گفت تو خودتم بیشتر مقصری 

2706