2726
عنوان

یه دعوایی کردیم ک مزخرف😢

1118 بازدید | 49 پست

بچه ها سلام 

چندشب پیش دعوا کردیم خیلی بدجور سرچیزای الکی بخدا حرصم گرفته کاش حداقل ارزش داشت دعوامون 

بیاین همگی بگم چی شد😕

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شوهرم میخواد ماشین ثبت نام کنه 

و ماشینی ک من دوس ندارمو و خودش دوس داره 

منم گفتم ب من احترام بزار یه چیززی بگیر ک دله منم باهاش باشه و بحث شروع شد 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
شوهرم میخواد ماشین ثبت نام کنه  و ماشینی ک من دوس ندارمو و خودش دوس داره  منم گفتم ب من ...

فقط دلیل دعواتون تو دل و روده ترامپ 😥😥😥

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟

دیدم زنگ زد ب دوستش ک ب نظرت چکارت کنم این ماشین چطوریه ویه سری حرف راجع ب ماشین 

تلفنش ک تموم شد انگار منو اتیش زدن 

گفتم با دوستت مشورت میکنی نظر میپرسی اما من ک زنتم نه 

شوهرم میخواد ماشین ثبت نام کنه  و ماشینی ک من دوس ندارمو و خودش دوس داره  منم گفتم ب من ...

تقصیر شما بوده گلم.مردا فنی ترن.خوبه اونم بیاد بگه به دل من تزیینات منزلو بخریم.

برای خودم تاپیک میزنم.گاهی از طرف دوستم تاپیک میزنم گاهی سوالای دخترمو   میپرسم.اگه تناقض تو تاپیک هام میبینین دلیلش اینه🌹😊
دیدم زنگ زد ب دوستش ک ب نظرت چکارت کنم این ماشین چطوریه ویه سری حرف راجع ب ماشین  تلفنش ک تموم ...

عزیزم ناراحت نشو

تو این زمینه ها مردا نظریه های خانما رو قبول ندارن بخاطر همین مشورت نمیکنن...منظور شوهرتم این بوده ک ایا فلان ماشین خوب هس یا نه

زیادی شلوغش کردی

خودت رو دوست داشته باش❤

دعوامون بالا گرفت و حرف رسید ب جاهای بیخود ک گفت تو اصلا تو همه کار من دخالت میکنی از خودم اختیار ندارم 

زن های بقیه اینجوری نیستن 

یه دعوت بخوام بکنم خانوادمو باید تو اجازه بدی و کلی حرف چرت ک اون گفت منم گفتم 

2706