1608
1609
عنوان

یه دعوایی کردیم ک مزخرف😢

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 49 پست

من بلند شدم رفتم تو اتاق و گریه کردم واقعا حرفش برام سنگین بود 

اومد رومو بوسید و خواست دلجویی بکنه نذاشتم گفتم برو کنار 

و بعدش دیگه هی پاپیچم شد گفت هم خودت مقصری هم من 

دیگه تمومش کنیم 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

به قول خودت دعواتون واقعاً الکی بوده ا ونم که به دوستش زنگ زده حتماً به ماشین اشنایی داره و میخواسته ببینه کدومش بهتره همونو بگیره من اگه میبودم خودم به شوهرم میگفتم اگه کسی وارده بپرسه که بیگدار به آب نزنیم 

دیگه حرف رسید ب برادرش ک خیلی باهاش مشکل داریم بخاطر زنش  خیلی بدجنس و یه جوری بد خلقه و تا حا ...

ببخشید استارتر تو خیلی بچه ای کی گفته ازدواج کنی؟

یعنی چی برادرت رو بزار کنار....خب معلومه تو اوج دعوا بهت میگه تورو میزارم کنار...بهش برخورده...یه چیزی خاسته بگه ک بسوزی ولی حرف دلش نیس

برادرش هم خون شوهرته چجوری همچین چیزی خاستی ازش؟ یعنی چون از غذات ایراد میگیره؟

هر جورم ک بود نباید اینجوری میگفتی...خیلی بی سیاست و بچه ای و البته یکم بدجنس و یک دنده

خودت رو دوست داشته باش❤

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

بچه ها قضیه تموم شد و من باهاش اوکی شدم روز بعدش رفتیم بیرون ی موردی دیدم خنده دار بودکلی باهاش خندیدم 

الان از خودم ناراحتم میگم کاش اشتی میکردم ولی یه کم سروسنگین میبودم 

الانم نمیشه ک ی هو سروسنگین بشم باهاش 

بهش گفت حرفت تا ابد تو دلم موند جوابی نداد 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
1522

کلاهت رو بنداز هوا ک همسرت ازت دلجویی کرده

بااینکه اصلا لزومی نداشت.لاقل ب این سرعت

چون هم مقصر بودی هم ب خانوادش ایراد گرفتی

پس لطفا جمع اوری کن خودت رو. ینی چی سرسنگین باشم؟؟؟ باید دست بوسشم باشی!

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
خب تو به انتخاب شوهرت احترام بذار حالا ماشین چی میخاد بگیره شوهرت؟

تیگوو 

من از شاسی بلند بدم میاد گفتم سراتو بگیره 

والا با بدبختی پول جمع کردیم پس حدااقل نظر منم باشه 

برای حرفش عذرخواهی کرد عزیزم؟

اره ولی گفت تو خودتم بیشتر مقصری 

1432
کلاهت رو بنداز هوا ک همسرت ازت دلجویی کرده بااینکه اصلا لزومی نداشت.لاقل ب این سرعت چون هم مقصر بو ...

خیلی یه دفعه بی حرمتی کرد 

گفت اصلا نظرت برام مهم نیس اصلا دلم میخواد هرکاری بکنم و....

کلاهت رو بنداز هوا ک همسرت ازت دلجویی کرده بااینکه اصلا لزومی نداشت.لاقل ب این سرعت چون هم مقصر بو ...

قربون دهنت مامان بلا

بگذار بگذرد روزهایی که روز مانیست روزگاری روز ما هم می رسد.... 
خیلی یه دفعه بی حرمتی کرد  گفت اصلا نظرت برام مهم نیس اصلا دلم میخواد هرکاری بکنم و....

تو بی حرمتی نکردی؟

یعنی چی برادرت رو بذار کنار...کسی ب من این حرفو بزنه قیامت میکنم....

خودت رو دوست داشته باش❤
1563
دیدم زنگ زد ب دوستش ک ب نظرت چکارت کنم این ماشین چطوریه ویه سری حرف راجع ب ماشین  تلفنش ک تموم ...

خب شاید ما زنا  زیاد درباره ماشین سرمون نشه  ما بیشتر قشنگیشو و جا داشتنشو میبینیم    حالا به مبارکی بگیرید تلخش نکن

آدم ها آمده اند که روزی بروند پس خاطره خوبی از خودت به جا بگذار
1614