1542
1541
عنوان

یه دعوایی کردیم ک مزخرف😢

961 بازدید | 49 پست

بچه ها سلام 

چندشب پیش دعوا کردیم خیلی بدجور سرچیزای الکی بخدا حرصم گرفته کاش حداقل ارزش داشت دعوامون 

بیاین همگی بگم چی شد😕

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546

شوهرم میخواد ماشین ثبت نام کنه 

و ماشینی ک من دوس ندارمو و خودش دوس داره 

منم گفتم ب من احترام بزار یه چیززی بگیر ک دله منم باهاش باشه و بحث شروع شد 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
1432

دیدم زنگ زد ب دوستش ک ب نظرت چکارت کنم این ماشین چطوریه ویه سری حرف راجع ب ماشین 

تلفنش ک تموم شد انگار منو اتیش زدن 

گفتم با دوستت مشورت میکنی نظر میپرسی اما من ک زنتم نه 

شوهرم میخواد ماشین ثبت نام کنه  و ماشینی ک من دوس ندارمو و خودش دوس داره  منم گفتم ب من ...

تقصیر شما بوده گلم.مردا فنی ترن.خوبه اونم بیاد بگه به دل من تزیینات منزلو بخریم.

اللهم صل علی محمد و آل محمد
دیدم زنگ زد ب دوستش ک ب نظرت چکارت کنم این ماشین چطوریه ویه سری حرف راجع ب ماشین  تلفنش ک تموم ...

عزیزم ناراحت نشو

تو این زمینه ها مردا نظریه های خانما رو قبول ندارن بخاطر همین مشورت نمیکنن...منظور شوهرتم این بوده ک ایا فلان ماشین خوب هس یا نه

زیادی شلوغش کردی

خودت رو دوست داشته باش❤

دعوامون بالا گرفت و حرف رسید ب جاهای بیخود ک گفت تو اصلا تو همه کار من دخالت میکنی از خودم اختیار ندارم 

زن های بقیه اینجوری نیستن 

یه دعوت بخوام بکنم خانوادمو باید تو اجازه بدی و کلی حرف چرت ک اون گفت منم گفتم 

1563

دیگه حرف رسید ب برادرش ک خیلی باهاش مشکل داریم بخاطر زنش 

خیلی بدجنس و یه جوری بد خلقه و تا حالا چندبار زده تو حس و حال ما و کلا برادرش فوق العاده حسوده 

گفت من میتونم برادرمو دعوت کنم گفتم نه اون بیاد همش از غذامون ایراد میگیره 

همش تمسخر بسه دیگه این همه سال اومده یه بار دعوتمون نکرده 

اصلا برادرتو بزار کنار ارامش زندگیمون رو میگیره

یه دفعه گفت تورومیزارم کنار برادرمو نمیزارم

دیگه حرف رسید ب برادرش ک خیلی باهاش مشکل داریم بخاطر زنش  خیلی بدجنس و یه جوری بد خلقه و تا حا ...

اصلا حق هم باشما بوده باشه انقدددر کشش دادی ک چی بشنوی؟؟؟ بشنوی ک تورو میذارم کنار ولی برادرم رو نه؟؟؟؟

هیچ وقت از ی مرد نخاه خانوادش رو بذاره کنار هر چقدهم بد باشن.

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
1547