1676
1605
عنوان

عبدالمالک ریگی😈

770 بازدید | 58 پست

سلام

منم مثل بعضی دوستان از طریق خریدن فیلم شبی که ماه کامل شد تازه این فیلم رو دیدم انقدر جالب بود برام که هرچی کلیپ در موردش بود دیدم دوست دارم بیشتر ب

دونم،دوستان عزیز سیستان بلوچستانی طایفه ریگی کلا چه جور ادمایی هستند،برادر کوچک و دیگر برادران ریگی هم تروریست بودند؟

تکلیف قل دوم دختر فرزند عبدالحمید که الان پاکستان چی شد

کسی دختر و پسر عبدالحمید رو دیده

اطلاعات تکمیلی لطفا؟

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم  

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

دختر و پسر عبدالحمید رو یه بار برنامه حالا خورشید دعوت کرد

پیش مادربزرگ مادریشون زندگی میکنن

قل دوم تو پاکستان متاهله

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱
1522
منم دیشب دیدم فیلم رو ... اعصابم بهم ریخت

فقط شهاب که گولش میزنند میگن فیلم برداری راست راستکی سرش رو می برند

وای خدا جفت شون کم سن بودند خواهر و برادر،

عبدالمالک موقع اعدام فقط ۲۸سالش بود

ازکجا دیدی؟فیلمو؟

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان مون صلوات.🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹برای مامان شدن من هم اگه دوست داشتین یه دونه صلوات مرحمت بفرمایید😍🙏🌹
منم دیشب دیدم فیلم رو ... اعصابم بهم ریخت

از کجا دیدی؟میشه دانلودش کرد؟

🌈رَ‌بِّ لاتَذَرْنی فَرْداََ وَ أَنْتَ خَیرُالْوارِثینَ👪بهاربازم بیا عشقوبیارش بده هر👶نی نی👶رودست مامانش😢جان مادر نمیای؟بیا ک عید۹۹رو باتو جشن بگیریم😢بیاک دنیاموب پات بریزم😢

وای بیخیالش شو اینقدر غصه اوره ک خدا میددنه یادمه اون زمان ابتدایی بودم میترسیدم بابامو بگیرن سکته میکردم با رفتنش و اومدنش 

تازه بی ادبا تو ندرسه یبار برامون کلیپشو گذاشتن اونقدرررررررررر ترسیده بودم شب تب کردم 

ب بدترین شکل ممکن ادمارو میکشتن

بعضی دعا ها چه قشنگ ب دل ادم میشینه                      خداوندا                                                      نه انقدر پاکم ک مرا کمک کنی.                                 نه انقدر بدم ک رهایم کنی ...                                     میان این دو گم شده ام                                     هرچه تلاش کردم نتوانستم همانی باشم ک تو میخواهی                                                               خدایا رهایم نکن                                                     الهی دستم ب اسمانت نمیرسد ...                                      اما تو ک دستت ب زمین میرسد                                            بلندم کن ....                        
1665
وای بیخیالش شو اینقدر غصه اوره ک خدا میددنه یادمه اون زمان ابتدایی بودم میترسیدم بابامو بگیرن سکته م ...

شما سیستان بلوچستانی؟ چرا تو مدرسه فیلم میذاشتن؟

🌈رَ‌بِّ لاتَذَرْنی فَرْداََ وَ أَنْتَ خَیرُالْوارِثینَ👪بهاربازم بیا عشقوبیارش بده هر👶نی نی👶رودست مامانش😢جان مادر نمیای؟بیا ک عید۹۹رو باتو جشن بگیریم😢بیاک دنیاموب پات بریزم😢

من دیشب نصفه دیدم 

یه بار مامان فائزه و دختر پسرش اومدن یه برنامه 

دخترش خیلی ریزه میزه بود مامان بزرگش گفت از بس اذیتشون کردن و سوء تغذیه داشتن 

گفت اون قلش که پاکستانه از اینم ریز تره 

وای بیخیالش شو اینقدر غصه اوره ک خدا میددنه یادمه اون زمان ابتدایی بودم میترسیدم بابامو بگیرن سکته م ...

مگه باباتون پاکستان می رفت و از مرز رد میشد؟

به داخل شهر زاهدان هم کار داشتند؟

وای چه دلهره اوره اونایی که خونشون نزدیک مرز

خدا صبرتون بده

شما سیستان بلوچستانی؟ چرا تو مدرسه فیلم میذاشتن؟

نه عزیزم من اهل جای دیگم 

اون زمان فک کنم ۸ سال پیش بود ک ریگی اونده بود اون موقع ها میزاشتن منم فک میکردم ریگی همهههه جا ادم داره 

اینکه گذاشته بودن رو واقعا نمیدونم چرا برای ما گذاشتن ک چی بشه 

بعضی دعا ها چه قشنگ ب دل ادم میشینه                      خداوندا                                                      نه انقدر پاکم ک مرا کمک کنی.                                 نه انقدر بدم ک رهایم کنی ...                                     میان این دو گم شده ام                                     هرچه تلاش کردم نتوانستم همانی باشم ک تو میخواهی                                                               خدایا رهایم نکن                                                     الهی دستم ب اسمانت نمیرسد ...                                      اما تو ک دستت ب زمین میرسد                                            بلندم کن ....                        
مگه باباتون پاکستان می رفت و از مرز رد میشد؟ به داخل شهر زاهدان هم کار داشتند؟ وای چه دلهره اوره ا ...

نه عزیز دلم😂 اونموقع بچه بودم فک میکردم همههه جا هست این ریگی 

1645