2733
2734

مرغ:۲ تکه

پیاز :متوسط۲ عدد

آلو بخارا :۴ عدد

نمک و فلفل و زنجبیلو زرد چوبه :به مقدار لازم

زعفران دم کرده:۱/۲ پیمانه

آبلیمو:به مقدار لازم

۱_کف تابه کمی کره یا روغن بریزید و پیاز ها را حلقه کرده و بچینید .مرغ ها را روی پیاز ها گذاشته نمک و فلفل سیاه و زنجبیل و زردچوبه بپاشید روی مرغ .آلوها را هم کنارشان قرار دهید من آلوچه ترش داشتم فریز کرده بودم از اونم گذاشتم بعد  روی شعله ملایم بگذارید . و دم کنی روش بزارین

۲_بعد از یک ساعت زعفران و آبلیمو و یه کم رب را مخلوط کرده و روی مرغ ریخته و دوباره در ظرف را بگذارید تا به روغن بیفتد . دراین مرحله مرغ ها را برگردانید و شعله را خاموش کنیدتقریبا دوساعت میکشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دیشب خوردم مرغ با سیب زمینب سرخ کرزه و قاچ ولب باز دلم خواست

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2738