2726
عنوان

چند سوال در مورد جلسه خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 38 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نکته خوبی بود 

خودمم اینجوریم. کلا به کسی جواب نمیدم. ازم پرسیدن آرایشگاه کجا رفتی. گفتم یه جای معمولی.

بعد ازم پرسیدن ماه عسل کجا رفتی ؟ گفتم راه دوری نرفتیم.

و خیلی از این سوالها...... 

دیگه الان به غیر از احوالپرسی چیزی نمی پرسن. که جواب اون هم نمیدم. یعنی نمیگم خوبم یا چی. فقط میگم مرسی........

2728
خودمم اینجوریم. کلا به کسی جواب نمیدم. ازم پرسیدن آرایشگاه کجا رفتی. گفتم یه جای معمولی. بعد ازم پر ...

حالا برعکس شما من میشینم توضیح میدم هزاربار همسرم تذکر داده این کارو نکنم 

حالا برعکس شما من میشینم توضیح میدم هزاربار همسرم تذکر داده این کارو نکنم 

نمی دونم. ولی هر چی کمتر اطلاعات بدی. کمتر آسیب میبینی.

ولی اگه اینجوری راحتی . اشکالی نداره.

مهم راحتی خودته.

عادی باش

هر جوری که همیشه هستی

هم لباست هم آرایشت و ظاهرت

سوالهای اساسی رو بپرس اگر نپسندیدی همین جلسه اول بگی

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.
چرا جواب درست ندم؟  

علاوه بر اون شرایط وخواسته های خودت؛میتونی  بهش بگی به نظر خودت عیب هات چیه ؟( بی عیب خداست)🤩 اینطوری بتونی اخلاقیات بدش بدست بیاری و خودت اماده کنی ؛

حتما بگو رو حرفها وشعارهاش بمونه-شعار انتخاباتی نده بزنه زیرش مثلا بگه محل زندگی آینده تهرانه بعد دوسال بزنه زیرش 

جلسات چهارم پنجم غیر مستقیم کلی :در مورد تطابق نسبی مزاج هاتون سوال بپرسید بد نیست به نظر بنده حقیر البته 😪😪

نمیدونم شاید، اتفاقا پریروز بود خیلی بده آدم دلیلشو نمی‌فهمه  

مهم نیست که دلیلش چی بوده؟

مهم اینکه اونجوری که میخوای حرف بزنی و زندگی کنی. هر کی خواست باهات هم مسیر بشه. هر کی هم نخواست بره توی مسیر خودش

نمی دونم. ولی هر چی کمتر اطلاعات بدی. کمتر آسیب میبینی. ولی اگه اینجوری راحتی . اشکالی نداره. مهم ...

نه واقعا به این نتیجه رسیدم نباید زیاد صحبت کنم ولی عادت شده چیکار کنم🤦🏽‍♀️

2706